Haberler

Vin Diesel müjdeyi verdi
Hızlı ve Öfkeli hayranları için güzel haberlerimiz var. Önümüzdeki 5 yıl içinde seriye 9. ve 10. filmlerin de ekleneceği kesinleşti. Hatta tarihler bile belli oldu. 🙂

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Vin Diesel’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf (aşağıda) ile yeni çekilecek filmlerin çıkış tarihlerini açıkladı. Serinin 9. filmi 19 Nisan 2019, 10. filmi ise 2 Nisan 2021’de gösterime girecek.

Duyurulan bu yeni filmler hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Ancak geçen ay paylaşılan “FAST 8” afişi ile ufak tefek de olsa ipuçları verildi. “Yeni yollar önümüzde” sloganıyla çıkan afişte New York manzarası ve Nisan 2017 tarihi dikkat çekiyor. Aksiyondan çok arabaların ön plana çıkacağı anlaşılan serinin yeni filmi New York sokaklarında çekilebilir.

Vin Diesel, önümüzdeki 3 filmin bir üçleme şeklinde olabileceğini ima etti. Birçok soruya cevap bulamasak da bu haberler içimizi kıpır kıpır etmeye yetti.

12424392_805595379550814_63038045_n(1)

Ulaş Uluçay

19 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği öğrencisiyim. Babam sağ olsun kendimi bildim bileli Ford tutkunuyum. Otoparkla tanışmam da babamın arabasını perte çıkardıktan sonra oldu. :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bence tadında bırakmaları gerekiyordu, çekecekseler bile yeni bir ad altında çekmeleri daha iyi olurdu

  2. Ya seriyi iyice batıracaklar ya da başka bir noktaya taşıyacaklar ortası olamaz bu saatten sonra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu