Haberler

PSA, DS markasıyla Amerika pazarına girmeye hazırlanıyor
PSA’nın premium markası DS, yeni bir rapora göre Amerika’da satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Daha önce 2020 yılına kadar tam 6 yeni model tanıtacağını açıklayan DS, görünüşe bakılırsa bu modelleri Amerikan pazarında da satmayı planlıyor. Henüz hiçbir şey resmen açıklanmış olmasa da Car and Driver‘ın raporuna göre Fransız marka, Amerika Birleşik Devletleri’ni de kapsayan bir stratejinin peşinde. Tabii ki bunun uzun dönemli bir plan olduğunu belirtmek gerek.

DS’in geliştirme yöneticisi Eric Opode, sorulara yönelik olarak “şu an ajandada değil ama daha sonra bu konuya gelebiliriz” cümlesini kullandı ve ekledi; “Dünyanın en popüler 200 şehrinde fiziksel olarak bulunmak üzere bir strateji hazırladık ve bunun üzerinde çalışıyoruz. Nerede bir premium pazar olursa gelecekte o şehri hedefleyeceğiz”.

2015’in sonlarına doğru yayınlanan bir rapor, yeni DS modellerinin birinin MINI Countryman ile birebir rekabete girecek bir SUV olduğunu belirtiyordu. Opode ise üreticinin “çılgın emeller” hedeflemediğinin altını çizdi.

“Bir buçuk yıl önce DS bağımsızlığını ilan ettiğinden bu yana büyük gelişme kaydettik.” yorumunu yapan Opode, “Ama şimdilik hacim hakkında konuşmaya hazır değiliz. Çılgın emellerimiz yok, markayı adım adım stabilize etmek istiyoruz. Hedefimiz güçlü bir temele sahip güçlü bir marka yaratmak, hacmiyle övünen bir marka olmak değil.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Kadranda bulunan piksel piksel olan ekran olduğu sürece benim için asla bir premium değil.İstediği kadar konforlu olsun.Lütfen orjinal DS’in adını kirletmeyin,DUY PSA DUY!!!

  2. Basarasizlik PSA yi zora sokar. Risk aliyorlar. Amerikada tutan ve satan bir fransiz yok. Orasi japon ve korelilerin egemenliginde tabi yerlileri saymazsak. 3 buyuk japon bir de premium marka icat etmisler, amerikalilari yiyorlar. Ama orada adamlarin servisi falan bol, iyice yerlesmisler. Birde buyuk ulke, oyle dalmak kolay degil. Gorecez bakalim.

    1. Lexus is e fuarda infiniti q50 ye galeride bindim 3 serisinden de c serisinden de vede a4ten de cok daha iyi !! Gercekten japonlar premium marka yapmislar !!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı