Haberler

Volvo’nun %0 faiz kampanyası ile Euro 6 daha çekici
Volvo Trucks’ın sektörde dünyanın yeni standardı olan Euro 6 çekicilere özel başlattığı %0 faiz kampanyası, Şubat ayı sonuna kadar çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Bu kampanya, sadece 10.000 Euro peşinat ve 24 ay %0 faiz imkanı ile 2016 model Volvo Euro 6 çekici sahibi yapıyor.

Her zaman müşterilerinin standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Volvo Trucks, bu cazip kampanya ile dünyada otomotiv sektörünün emisyonların azaltılması için geçiş yaptığı Euro 6 standardına ulaşmayı kolaylaştırıyor. Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya, % 0 faiz avantajının yanı sıra 36 ayda yüzde 0,17 ve 48 ayda yüzde 0,25’den başlayan düşük faiz oranları da sunuyor.

Volvo Group Trucks Satış Direktörü Şafak Tuğut kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada; “2016 model Euro 6 Volvo Trucks çekici sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için 10.000 Euro peşinatla 24 aya kadar yüzde 0 faizli kredi hizmeti sunuyoruz. VSF Finansman desteği ile uyguladığımız kampanyamızda müşterilerimiz aynı zamanda 48 aya kadar düşük faiz seçenekleri, 85.000 Euro, 90.000 Euro ve 96.000 Euro’luk kredilendirme hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Volvo Trucks Euro 6 çekici kampanyamızın, araçlarını dünya standartlarında yenilemek isteyen firmalara büyük avantaj sağlayacağını düşünüyoruz. Yeni alım yapacak müşterilerimizi ise bu kampanya ile Euro 5 yerine Euro 6 normlarına teşvik etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu