Haberler

Yaris şimdi yeni çift renkli versiyonları ile daha da çekici
Geniş iç mekanı ve eğlenceli multimedya çözümleri ile gençlerin gönlünü fetheden ve dinamik bir şehir otomobili olarak öne çıkan Yaris, şimdi çift renkli versiyonları ile yollarda. 2016 model yılının ilk yeniliği olarak sunulan “X-Trend” opsiyonu ile Toyota Yaris ve Yaris Hybrid şimdi çok daha göz alıcı bir görünüme kavuştu. Yaris ve Yaris Hybrid X-Trend versiyonları, siyah metalik boyalı tavan, siyah metalik boyalı yan aynalar, ön farlara kadar uzanan siyah metalik şerit detaylarıyla birlikte üç dış renk seçeneği ile sunuluyor; İnci beyazı, Barselona kırmızısı ve sofistike platinyum metalik.

Toyota’nın B segmentindeki iddiasını ortaya koyan, dinamik tasarımı ve güvenlik donanımlarıyla sürüş zevkini en üst boyuta taşıyan Yaris, çift renkli X-Trend versiyonlarıyla daha sofistike ve dikkat çekici. Multimedya sistemi ve hibrit motor seçeneği ile teknolojiyi en üst seviyeye çıkaran Yaris, üstün Toyota kalitesini ve teknolojisini yansıtıyor.

Yaris, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve CO2 salımı ile birleştiren Toyota Optimal Drive teknolojisinin en son versiyonuna ve 69 hp maksimum güce sahip 1,0 lt VVT-i, 99 hp gücünde 1,33 lt Dual VVT-i ve 100 hp hibrit sistem bileşik gücüne sahip 1,5 Hybrid olmak üzere 3 farklı motor seçeneğine sahip bulunuyor.

ANIL BULUT

Trakya Üniversitesinde Mak Müh okumaktayım.1997'de arka koltukta dikilerek babamı gözlemlemek, ne olduğunu anlamakla başladı bu tutku.Şimdilerde ise kendi aracım olan Opel Corsa ile şoför koltuğunda devam ediyor:)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bunda ilginç bir şey keşfettim. Şimdi bu kahverengimsi olan trend-x modelde arka kapıların renkli ve kolçak dayama kısmı sert ama kırmızı trend-x’te ikisi de yumuşak. Çok saçma olmuş böyle olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu