Haberler

Türkiye Karting Şampiyonası başlıyor
2016 Türkiye Karting Şampiyonası, 20 Mart Pazar günü kısa adı BOSSEK olan Bursa Otomobil Sporları Kulübü tarafından İzmit Korfez Yaris Pisti’nde düzenlenecek 1.ayak yarışı ile başlıyor.

7-12 yaş arası sporcuların katılımına açık Formula Mini, 13-16 yaş arası Formula Junior, 15 yaş üzeri Formula Senior ve 32 yaş üzeri Formula Master olmak üzere 4 ayrı kategoride koşulacak olan yarış, 09:00’da serbest antrenmanlar ile başlayacak 3 yarış ardından 17:00’daki ödül töreni ile son bulacak.

KAYIT FORMU

EK KURALLAR

Kaynak : TOSFED

Nihat Özkuş

1985 İstanbul doğumluyum. DEÜ mezunu İnşaat Mühendisiyim. Otomobil çocukluk tutkum. Direksiyon başında geçince yüzümde bir gülümseme oluşuyor. 2004'ten beri Tosfed gözetmeniyim ve artık Otopark'ın bir parçasıyım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Neden 20 Mart? Bence ertelenmeli. O gün için de saldırı olacak deniyor. Küçücük bir canlının bile zarar görmesini hiç istemiyorum.

    1. Saldırı olacak diye sokağa da çıkmayalım o zaman. Terörün amacı da bu zaten, seni bu korkuyla yaşayamaz hale getirmek. Ayrıca teröristin son gideceği yer karting yarışıdır merak etme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu