Haberler

“Günahkar” Bentley
Bentley, geçtiğimiz haftasonu yapılan, Formula 1 2016 sezonunun ilk yarışı olan Avustralya Grand Prix’de yeni Continental GT Black Speed’i tanıttı.

Her ne kadar fotoğraflarda soldan direksiyonlu olarak gözükse de, sadece 10 adet üretilecek olan Continental GT Black Speed, sağdan direksiyonlu olarak sadece Yeni Zellanda ve Avustralya’da satışa sunulacak. Ağırlıklı olarak koyu renklerin kullanıldığı araçta adeta bir “günahkar” izlenimi oluşturulmak istenmiş.

Dışındaki karartılmış ön ve arka farları, elle çizilmiş kırmızı çizgileri, 21 inçlik siyah jantları; içindeki “Black Speed” işlemeli koltuk kafaları ve kırmızı ışıklarla aydınlatılmış saatiyle oldukça karamsar bir havaya bürünmüş ve sadece W12 motorla satışa sunulacak olan bu özel Bentley’nin fiyatı ise 525,000 Dolar’dan başlıyor ve opsiyonlarla 600,000 Dolar’ı bulabiliyor.

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu