Haberler

Bana Porsche GT3 RS Alırsan Seninle Evlenirim!
Her şey Reddit kullanıcısı “theonetruesexmachine” ‘in sevgilisiyle beraber bir otomobil programı izlediği akşam başladı.

Uzun süredir beraber olan çift evlenmeyi bir süredir düşünmekteydi. Reddit kullanıcısı, Porsche 911 GT3 RS’i o kadar hayranlıkla izliyordu ki; sevgilisi ona yeni yıl hediyesi olarak bir tane GT3 RS isteyip istemediğini sordu. Sevgilisinin sözlerini ciddiye almadan yanıt veren otomobilsever, bana GT3 RS alırsan ertesi gün seninle evlenirim diyerek cevap verdi.

Bu olaydan birkaç hafta sonrasında yılbaşı ağacının altında küçük bir kutu gördüğünü anlatan otomobilsever; kutuyu açtığında hiç beklemediği bir hediyeyle karşılaştı. Sevgilisi ona söylediği gibi yepyeni bir Porsche 911 GT3 RS almıştı!

Her ne kadar uzaktan kumandalı bir oyuncak da olsa bu hediye otomobilseverin kalbini kazanmaya yetti de arttı. Sevgilisine verdiği sözü tutacağını açıklayan otomobilsever en kısa zamanda evlenmeyi planlıyor.

Her otomobilseverden bekleneceği gibi yeni otomobilini hemen test eden kullanıcı, aracın arka tekerlere binen güç sebebiyle yanlamaya çok yatkın olduğunu, özellikle kaygan zeminlerde kontrolünün zor olduğunu belirtirken sürüşün çok eğlenceli olduğunu da ekliyor.

Bu soğuk kış günlerinde biz otomobilseverlerin içini ısıtan bu hikayeyi sonlandırırken; darısı bizlerin başına diyor, mutlu seneler diliyorum.

Arda Celik

Çanakkaleliyim, İstanbulda yaşıyorum. Otomobil sevdam nerde ne zaman başlamış bilmesem de kendimi bildim bileli otomobillere aşığım. Alfa Romeo, Porsche ve Volvo en sevdiğim firmalar. WEC yarışlarını takip ediyorum. Otopark.com'u uzun süre takip ettikten sonra bir yardım eli de ben uzatayım diyerek giriştiğim bu macerada, umarım beraber güzel işlere imza atacağız.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Her ne kadar oyuncak bile olsa çok güzel bir hediye. Facebook sayfasında gerçek aldığını sandım.

  2. Eskiden Porsche Ferrari gibi ultra zenginlerin bindigi bir markaydı şimdi sokaklarda bir sürü görür olduk. Bana göre özel marka ayrıcalıktır. yani ulasilamamazliktir ender olmaktir trafikte Mercedesten fazla Porsche gorur oldum mercedesle Porschenin benim gozumde yeri aynidir Mercedesin slr’i var Porschenin 911i var diger modelleri premium olarak geciyor ama bir Ferrari bir Bugatti veya Lamborghini hatta Aston Martin bunlar bana göre çok üst düzey ender görülen markalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu