Haberler

2017 Peugeot 3008 iç mekanıyla bizleri büyülüyor

Peugeot yıllardır çok ilginç iç tasarımlarla karşımıza geliyordu ancak bu sefer gerçekten mükemmel bir iş çıkarmışlar gibi görünüyor. Her parçanın üzerinde ayrı ayrı çalışılmış, birbirlerine monte edilirken aynı özenle devam edilmiş. Sonunda ise ortaya yepyeni bir crossover çıkmış.

Elimize geçen en son fotoğraflara göre modelde tamamen dijital bir kadran kullanılmış. Dijital kadranı kendi isteğimize göre konfigüre edebilmemiz de mümkün. Multimedya ekranında da hayli değişiklik yapılmış. Yeni 3008’de ekran düğmeleri oldukça azaltılmış.

Direksiyon ise kullanmaktan ziyade izlenmesi için tasarlanmış. Üst ve alt bölümlerindeki kıvrımlar kullanım kolaylığı için oldukça iyi. 3008, her bir ayrıntısıyla olduğu gibi yine hayli değişik ve hoş bir vites kolu ile gözlerimizi okşuyor. Mavi ışıklandırması ortama güzel bir hava katmış.

Peugeot, 2017 yılının başında yeni 3008’i satışa sunmayı planlıyor.

 

Abdullah YEŞİL

18 yaşındayım. Çanakkaleliyim, Tekirdağ'da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi'nde İlk ve Acil Yardım bölümü öğrencisiyim. Bu aralar OTOPARK'a nihayet benim de katkım olduğu için mutluyum.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Pejo basındaki eleman: neyaparsanız yapın ama farklı ve özgün isterse kötü olsun…
    Mühendis: ama efendim…
    Pejo basındaki eleman: BAŞLATMA SİMDİ ERGONOMİNE!!! FARKLI OLCAK OKADAR!!!…
    Ve iste sonuç

    1. Alakası bile yok. Direk bayağı özgün bir tasarım olmuş. i8 çok daha sportif tasarıma sahip ve bazı ince detaylarıyla ben bmw’yim diyor. Bu da aynı şekilde ben peugeot’um diyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu