FeaturedHaberler

Yol Durumu artık Otopark.Com sponsorluğunda
Akşam ve sabah trafik durumunuzu artık Otopark.Com sponsorluğuyla dinleyebilirsiniz. Kent Fm’de(87.7) sabah 07:00 ve 10:00, akşam ise 17:00 ve 20:00 saatleri arasında yayınlanan Yol Durumu programı artık Otopark.Com sponsorluğuyla sizlerle. Üstelik açılış ve kapanış jingleları Sinan Koç’tan.

Trafiğin en sıkıcı saatlerinde Kent Fm’in eskimeyen eskileriyle kendinize gelin. Kent Fm’i radyolarınızda 87.7’den ve internet üzerinden kentfm.com.tr adresinden dinleyebilirsiniz.

Cep telefonlarını kullanmayı seven takipçilerimiz ise Kent Fm’in mobil uygulamasını Google Play Store ve App Store üzerinden telefonlarına indirebilirler.

Ayrıca Kent Fm’i Twitter ve Instagram üzerinden takip etmeyi de unutmayın.

Faruk

Küçüklüğümden beri sahip olduğum otomobil aşkı zaman içinde beni Otopark ailesinin bir parçası haline getirdi. Aileye katıldığım ilk günden beri siteyle ilgilenmeye zevkle devam ediyorum...

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Yaptığınız ve başardığınız tam bir başarı öyküsü daha bundan bir kaç yıl önce takipçilerden araba istiyordunuz şimdi ise nerelere geldiniz bütün ekibi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum daha da büyüyeceğinize inanıyorum kolay gelsin hepinize 🙂

  2. Hem dinlemekten vazgeçemediğim hem de “eskimeyen eskiler” diyip kimi zaman aynı şarkıyı günde en az 4-5 kere çalıp cinnet geçirmeme sebep olan radyodur kendisi. Sizi orada duymak sevindirici.

  3. Çok değişik ve heyecan verici gelişmeler oluyor. Mutlu oluyoruz sizi böyle başarıya aç gördükçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu