Sohbet

20 Mayıs 2016 – Kayseri Buluşması
Ford Türkiye sponsorluğunda üniversite konferanslarımıza 20 Mayıs 2016 tarihinde Kayseri Melikşah Üniversitesi’nde devam ettik.

Takipçilerimizle birlikte güne sabahın erken saatlerinde harika bir kahvaltıyla başladık. Bu vesileyle ilk defa bir kahvaltıda katmer, sosis, kızarmış patates ve bal-kaymağı bir arada gördük 🙂

Ardından Ford C-Max 1.6 TDCi Powershift Titanium ile Erciyes dağına, hayatımızda gördüğümüz en güzel yollardan biri aracılığıyla çıktık. Aslında bol virajlı bir dağ yolu olan güzergah, asfalt kalitesi ve genişliğiyle bizi mest etti. 500+ beygirlik arkadan itişli bir makineyle buraya bir kez daha gelmeye söz verdik 🙂

Sonunda kayak merkezine ulaştık, ancak Erciyes’te artık bu mevsimde tepeler hariç kar bulamıyorsunuz. Doğru teleferiğe binip manzaranın tadını çıkarmaya koyulduk.

Konferans saati gelmişti. Dağdan inerken C-Max konforu ve yalıtımıyla bize huzur verdi; istikamet İİBF konferans salonu. Bizi salonu hınca hınç dolduran 230 kişilik bir topluluk karşıladı. Bu, bir konferansta şu ana kadar ulaştığımız en kalabalık kitleydi.

3 saati aşan söyleşimizin ilk kısmında biz, OTOPARK’ı kendi açımızdan anlattık. Nerden geldik, nereye gidiyoruz, perde arkasında neler oluyor? Takipçilerimizle daha yakın temas kurduğumuz Ayvalık tostlu kısa bir aranın ardından ikinci bölüme, soru-cevaplara geçtik.

Konferans sonunda okul yönetimi bize birer plaket ve hediyeler verdi. Plaketlerimiz bire bir aynı gözükse de ufak nüanslar söz konusuydu: Sinan’ınkinin altında minik puntolarla “hatatatt” yazıyordu 😀 İstanbul’a dönünce ofiste ilk iş afiyetle hakiki sucuk ve pastırmalarımızı yemek oldu 🙂

Salondan çıkıp soluğu C-Max’in yanında aldık. Bir ara otomobili demonte etmeye niyetlenen 200 kişiyi Sinan son anda durdurabildi 🙂 Takipçiler daha C-Max’in makyajla kalitesi artan iç mekanına, sökülebilen arka koltuklarına ve elektrikli bagaj kapağına odaklandı. Ardından bir bölümümüz okuldan çıkıp nefis Kayseri mantısı yemeye gittik ve sohbete noktayı sade Türk kahvesiyle devam ettik.

OTOPARK ekibi olarak hayatımızın en güzel günleri arasına giren bir başka üniversite konferansı daha böylece sonlandı. Bizi harikulade ağırlayan takipçilerimize ve Melikşah Üniversitesi yönetimine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, en yakın zamanda yeniden görüşmeyi diliyoruz.

And & Sinan

Faruk

Küçüklüğümden beri sahip olduğum otomobil aşkı zaman içinde beni Otopark ailesinin bir parçası haline getirdi. Aileye katıldığım ilk günden beri siteyle ilgilenmeye zevkle devam ediyorum...

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Kuzu kurdun, yol fordun olmayacak mı o? 😀 Abi Eylül veya Ekim ayına kimselere söz vermeyin, inşallah Ankara’da ağırlayacağız sizi 🙂 bi hayırlısıyla topluluğun başına geçelim Eylül’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu