Haberler

Volvo S90’ın Türkiye fiyatı belli oldu
Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç, Volvo Car Türkiye ile birlikte Volvo S90 modelini müşterilerine tanıttı. Volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni S90’ının Raffles İstanbul Hotel’de düzenlenen tanıtım etkinliğine Otokoç İstinye, Otokoç Taşdelen ve Otokoç Samsun şubelerinin davet ettiği müşteriler katıldı.

Premium sedan segmentine yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Volvo S90’nın tasarım, teknoloji ve güvenlik özelliklerinin anlatıldığı sunumları dinleyen davetliler ayrıca Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) uygulaması sayesinde Yeni Volvo S90’ı sanal test sürüşü ile keşfetme şansı da yakaladı.

Volvo S90

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90 T6 turbo motoruyla yüksek randımanlı bir sürüş deneyimi sunuyor. Standart olarak bulunan kılavuz yardım sistemi sayesinde öndeki araç ile hem hız hem de mesafeyi otomatik olarak ayarlayan Volvo S90, dünyada ilk defa kullanılan algı sistemi sayesinde yoldaki yaya, bisiklet ve hayvanları tespit ederek sürücüyü uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak olası bir kazayı önlüyor.

Yeni nesil Drive-E motor sayesinde daha az yakıt tüketerek daha az atık oluşumu sağlayan yeni Volvo S90’da ayrıca adaptif hız sabitleyici, 360 derece kamera, aktif uzun far, park yardım pilotu, sensör ve şeritte koruma yardım desteği de yer alıyor.

Eylül ayında teslimi yapılmak üzere Otokoç’larda ön siparişleri alınmaya başlanan yeni Volvo S90’ın fiyatı ise 291 bin 540 TL’den başlıyor.

Necati Erdoğan

Otomobiller vazgeçilmezim. Her zaman söylerim, otomobillerin olduğu bir odaya kapatsalar yeme ve içme harici başka şeye ihtiyaç duymam. Otopark.com ile tanıştığım günden beri müptelasıyım. Türkçe öğretmeniyim. Bu camiaya katkıda bulunmaktan onur duyuyorum.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Bu mu Türkiye fiyatı ”291 bin 540 TL’den başlıyor.” bi yazı yazıyorsanız adam akıllı yazın öyle bir başlık atıyorsunuz ki hangi motorda ne kadar olacak bunları yazın arabanın dizaynından özelliklerinden bahsedecekseniz de ona göre başlık at!

    1. küçük enişte sinirlenmiş. Belli olsaydı yazarlardı heralde dimi? Adam en azından en son çıkan güncel haberi paylaşmış araba hakkında ayrıca insan bu fiyat üzerinden birazda olsa tahmin yürütebilir yani az buçuk. Fiyatlar yenilenince yeni haber girişide yapılır.

      1. hayırdır lan sen enişte filan adam akıllı konus eksik yazı eleştiri yaparım yapmam sanane muhattabım senmisin bas git

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu