İlk Sürüş | Renault Koleos

31
İlk Sürüş | Renault Koleos

31 YORUMLAR

 1. Emeğinize sağlık. Yalnız izolasyon iyi yapılmış dediniz fakat 13.36’da yalnış duymadıysam ciddi rüzgar sesi var. Arnavut kaldırımlı yolda ise genelde çoğu araç yol sesi alır ki koleos’da da yol sesi var gibi görünüyor. Tabii kameranın mikrofonundan ne kadar sağlıklı bir değerlendirme yapılır orası da soru işareti ama yalıtım mevzusuna ek bir çaba sarf edilmemiş gibi hissettirdi.

 2. Asıl testini merakla bekliyoruz şahsen eğer dediğinize göre 19 larla konforluysa burda da orta düzeyde olur diye düşünüyorum.Bahadır reis te iyi oluyo ayrı bir tat katıyo.Elinize sağlık.

 3. Ağzınıza sağlık bu formattaki videolarınızı 30 dakika olsa bile sıkılmadan izlerim. Bahadır Bey’i seviyoruz, diğer videolarda da görmek isteriz.

 4. Ellerinize emeginize saglik. Sıkılmadan izliyor hatta daha uzun bir video olsaymışta diyorum. Alişkanlk yaptiniz. Tsk otopark.

 5. Ya bu Bahadır abiyi ekibe alsanız süper olur çok candan birine benziyor Doğan abi ile de baya makara oluyorlar.

 6. Yalnız Renault tasarım işinin epey bokunu çıkardı, bari biraz değiştir be, farlar aynı, tamponlar aynı, gerçekten ayıp ayıp. Bu kadar beleşçi olunmaz. Bütün Renault modellerini yan yana koy, anlamak imkansız, anca boyutlardan anlarsın.

  • Piyasadaki tüm firmalarda bu şekilde zaten. Polonun önden ne farkı var golf den. Mercedes e ile s seriside birbirinin ikizi gibi. Bu kadar taraflı bakmayın.

 7. Renault , arka stop ve ön farları Talisman’a koyunca hoş geldiğini farketti , pazar da beğendi. Baktı güzel hiç riske girmeden Megane’a çaktı şimdi Kaleos a çakmış . Yakında Kadjarda da ortaya çıkar … Güzel olan bir şeyi çok fazla yapınca albeniden çok kızılay mı dağıtıyor olayına dönüyor olay …

 8. nissan tasarlamış gibi.. bunu elbette kötü bir yorum olarak söylemiyorum.. bence ortaklıkları oldukça faydalı oldu.. bu segment suvları bir ölçüde yaratmış marka nissan.. araç qashqai ile x-trail karışımı gibi duruyor, fiyatı da bu ikisinin arasında olur diye tahmin ediyorum..

 9. fiyat 155 ve üzeri olursa en üst donanımda çok zorlanır hatta satamayabilir. bagaj hacmi dıştan görüntüsüyle hiç uyuşmuyor

 10. çok güzel sunuyorsunuz, yanında birisi varken bırak o açsın şu kutuları sen elini direksiyondan, gözünü yoldan pek ayırma dostum,lazımsın bize seviyoruz seni:)

 11. Yeni Koleos’un satışlarda kardeşi Nissan X-Trail’i geride bırakacağını düşünüyorum. Renault-Nissan grubu geleceğin en iyi otomobillerini üretecek iki marka arasında. Renault-Nissan grubu çok yakında Toyota ve Volkswagen’in üzerinde markalar olacaklar. X-Trail’in kasası eski sadece X-Trail makyaj operasyonu geçirdi yeni Koleos sınfındaki en iyi SUVlardan bir tanesi ve yeni Koleos kardeşi X-Trail’in bir tık daha ilerisinde

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz