Featuredİlk SürüşTestler

Nissan Qashqai 2017 | İLK SÜRÜŞ
Yeni Nissan Qashqai’yi Muhip sizler için deneyimledi. Bu sınıfın yaratıcı ve günümüze kadar lideri olan Qashqai, bu başarısını devam ettirebilecek mi? Düşüncelerinizi aşağı yorum olarak yazın lütfen ve videomuzu paylaşmayı unutmayın!

İyi seyirler!

OTOPARK

Sürücünün Adresi.

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Tek basina araci tanitmak zor, hem kendi kendine konusuyormus gibi oluyor hemde Muhipin enerjisi cok dusuk kalmis, sanki zorlamislarda oyle video cekmis, ilerde daha iyi olacagina eminim, yaninda biri olsa sohbet gibi ilerlese kurtarirdi bence.

  arabaya gelince, Xtraile cok benziyor bence bu iyi bisey degil, keske aracin kendini belli eden bir farkliligi olsaydi.

 2. Qashqai mantıklı otomobil bence asıl tanımı bu. Fakat ben ruhsuz karaktersiz ve otomobil sever olarak SUV olmadığını düşünüyorum. Ben büyük geniş bagajlı olsun dersem SW alırım. SUv alıyorsam kaliteli dört çeker yol tutuş ağır yükle dayanıklı süspansiyon vs isterim karda diğerlerinden bir farkı yoksa ne anlamı var. Fakat dediğim gibi mantıklı ve Türkiye de çoğu şeyi doğru yapan bir otomobil

 3. Rakipleri yenilenirken Nissan Qashqai makyaj operasyonu geçirdi. Qashqai’ye hiç özen göstermemiş Nissan mühendisleri. Qashqai’nin rakipleri karşısındaki en büyük avantajı sorunsuzluk ve 2.eli ancak. Qashqai hakkında konuştuğum çoğu kişi aracın arkasının dar olmasından dolayı çok şikayetçi. Qashqai yerine Peugeot 3008’i tercih ederdim

 4. uzun süredir siteyi takip eden biri olarak bunu demem gerekiyor:
  özensiz bir inceleme olmuş. 1 dakika dayanabildim.
  Kamera açısı, zor duyulan ve isteksiz ses..
  umarım test videosu bu site ile yeni tanışacak kişiler de düşünülerek yapılır.

 5. Nissan Qashqai çağının çok gerisinde kalmıştır. Şu anda bu sınıfın en iyi bence tarafsız Peugeot 3008’dir. 3008 malzeme kalitesi, işçilik, iç mekan ve teknoloji olarak Qashqai’nin çok ilerisindedir. Nissan Qashqai ile Peugeot 3008 arasındaki en büyük farkı direksiyon koltuğuna oturduğunuz anda çok iyi anlıyorsunuz Qashqai’ye bindiğinizde insan kendini canlı cenaze aracında zannediyor Peugeot 3008’e bindiğinizde ise kendinizi çok güvende hissediyorsunuz. İki aracı da test edin aradaki farkı kendiniz görün!

  1. yorumuna kesinlikle katılıyorum hocam ama 3008 de fiyat olarak cok yuksek bence 3008 in active 157 bin qashqainin teknasına denk geliyor yaklaşık olarak ama qq 124 bin aradaki fark çok fazla.

 6. Nissan Qashqai tasarım olarak hiçbir şey getirmemiştir. Makyajlı kasa ile birlikte geri görüş kamerası, trafik ışığı tanıma vb. gibi sistemler gelmiş. İlk tasarımlara bakıldığında LED farlar uzatılmış görünüyordu. Gelen araçlarda LED far tasarımı eski kasa ile aynı kalmış

 7. Youtube’da ilk kez bir Otopark videosunu “eksiledim”. And’ın üstüne araba test edici daha gelmedi ama Sinan varken lütfen başkası test yapmasın.

 8. Türkiyenin komşudan görüp alan bilinçsiz tüketicileri tarafından overrated bir araç daha

  1. Tek bilinçli tüketici sensin.Tek aklı çalışanda sensin.Hız sabitleyicisi olmayan bmw alıp binen bilinçli olur.Ya da 140binlik passatta polo ekranı kullanan bluetoothu olmayan aracın firması bilinçli kişilere hitap eder.Ama ben aynı paraya çarpışma önleyiciden 360bölge kameraya kadar herşeye sahip olurum ama bilinçsiz olurum

 9. Testi zorla mı yaptırdılar acaba, And nerede gayet başarılıydı testlerde, dinamik ve detaycı bir tarzı vardı. Bide Avrupa’da segmentinde 2014’ten beri en çok satan araç Türkiye’de nasıl yutturuluyor, sanki araç alanlar hiç anlamıyor otomobilden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu