Haberler

Bostancı-Vatansever ekibi Polonya’da kürsüde!Castrol Ford Team Türkiye ekibinden Murat Bostancı – Onur Vatansever ikilisi 04-06 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen Avrupa Ralli Şampiyonası’nın Polonya ayağını ERC3 sınıfında üçüncü olarak tamamladılar.

Yarışı podyuma çıkarak tamamlayan ikili, bu sonuçla Avrupa Ralli Şampiyonası ERC3 sınıfında tekrar üçüncülüğe çıkma başarısı gösterdi.

Ayrıca Buğra Banaz – Burak Erdener ve Ümitcan Özdemir – Sevilay Genç ekipleri de zorlu ralliyi tamamlayarak tecrübe kazandılar.

Önümüzdeki günlerde Avrupa Ralli Şampiyonası programı kapsamında Çekoslovakya ve Kıbrıs rallilerine de katılacak olan Bostancı – Vatansever ekibinin ERC3 sınıfında Avrupa Ralli Şampiyonluğu şansı devam ediyor.

Milli sporcularımızı tebrik ediyor, kalan yarışlarda kendilerine başarılar diliyoruz…

Kaynak: TOSFED

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu