Haberler

Yerli üretim Hyundai H350 satışa sunuldu
Yerli Üretim Hyundai H350 ile ”Minibüslerle Okul Yolculuğu” daha güvenli!

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan ve bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayan Karsan, Bursa’daki fabrikalarında ürettiği 16 kişilik yolcu kapasitesine sahip Hyundai H350 model hafif ticari araç ürün yelpazesiyle okul servisi alanında da güvenli ve konforlu çözümler sunmaya devam ediyor. Hyundai H350 modeli, Karsan tarafından sunulan 60 bin TL’ye kadar % 0.99 faizli ve 20 aya varan vadeli finans çözümleriyle de ön plana çıkıyor. Arkadan itişli ve 6 ileri manuel şanzımanlı Hyundai H350 ailesi, 150 HP ve 170 HP’lik iki farklı motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor.

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan ve Bursa’da yer alan 2 ayrı fabrikasında hem iç pazar hem de ihracata yönelik; çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, 2015 yılından bu yana ülkemizde üretimini gerçekleştirdiği Hyundai H350 model ailesiyle okul servisi alanında da iddialı oyuncular arasına kısa sürede adını yazdırmayı başardı. Okul servisi pazarının en yenisi unvanına sahip Hyundai H350 okul servisleri, özellikle çocukların güvenli ve konforlu ulaşımı için geliştirildi. Tüm dünyada üst sıralara yerleşen teknolojisi ve tasarımı ile yüksek dayanımlı malzemeler kullanılarak Karsan güvencesi ile üretilen Hyundai H350; kullanıcılarına ekonomik fayda, üstün performans ve manevra kabiliyeti yanında, sessiz ve konforlu seyahat imkanı veriyor.

Karsan üretimi Hyundai H350’de ani fren desteği ve uyarısı, yokuş kalkış destek sistemi, savrulma ve devrilme önleyici sistemler, elektronik fren ve denge kontrolü sistemleri bulunuyor. H350 okul servisleri, sıkışma korumalı otomatik kapı, otomatik basamak, kamera ve gözetim sistemi, güvenlik sensörleri, üç nokta emniyet kemerli koltuklar ile satın alınabiliyor.

10 yıl paslanmazlık ve 2 yıl sınırsız km garantisi ile satışa sunulan Hyundai H350 minibüsler rekabetçi bakım maliyetleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarına güven verirken geniş/ferah iç hacmi, panoramik camları, rahat koltukları ve fonksiyonel donanımlarıyla da öğrenciler için konforlu yolculukların adresi olarak ön plana çıkıyor. Karsan, okul servis aracını Hyundai H350 ile değiştirmek isteyen müşteriler için ise Eylül ayı boyunca 60 bin TL’ye kadar % 0.99 faizli ve 20 aya varan vadeli finans çözümleriyle de fark yaratıyor.

Kısaca Karsan

1966 yılında kurulan Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş., 1979-1998 yılları arasında Koç Grubu çatısı altında faaliyet göstermiş, 1998’de İnan Kıraç’ın çoğunluk hisselerini almasıyla birlikte Kıraça Holding bünyesine dahil olmuştur. 1981 yılından itibaren %100 yerel sermayeyle ticari araç üreten bir firmadır. 2009 yılında belirlediği “Sınırsız Ulaştırma Çözümleri” vizyonu doğrultusunda, binek araçtan otobüse, minivandan ağır kamyona geniş bir yelpazede ürün geliştirip üretmeyi hedefleyen Karsan; bugün Bursa’da yer alan modern ve esnek tesislerinde lisans altında Hyundai Motor Company’ye ait H350 model panelvanları, minibüs ve şasi kamyonetleri, Menarinibus marka otobüsleri ve kendi markası altında Karsan JEST, Karsan ATAK ve Karsan STAR araçları üretmektedir. Bu ürünlerin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini ise Karsan Pazarlama aracılığı ile yürütmektedir.

Emrullah TEKGÖZ

1994'te doğdum. Atılım Üniversitesi İşletme (İngilizce) okumaktayım. Otomobil tutkum hayatımda her zaman büyük yeri olan AE101'in efsanevi mekanik tınısıyla başladı, E46 320i ve E39 540i ile bu tutku yerini aşka bıraktı. Bu aşk atmosferik Avensis 3 FL ile devam etmekte.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Yeni Transit, Mercedes Sprinter, VW Crafter çakması bir araç. Yan taraf Crafter/Spinter, ön taraf ise yeni Transit. Hyundai'den yine çok karma bir araç. Her araçtan birşeyler almış

  2. Crafter-sprinter zaten aynı araç (alt yapı-kasa olarak) karşılaştırdım uzun uzun,benzememesi için yapılacak tek şey yan camları ayak kısmına açmak olurmuştu.Onun haricinde camların kesimleri zaten farklı.
    Arka stop grubu butür araçların hepsinde uzunlamasına,daha doğrusu yüksek görüntü için uzunlamasına geniş görünüm için enlemesine tasarım yapılıyor.Renegade gibi bir tasarım mı bekleniyordu acaba?
    Önden transite benzemesi ford ve hyundai'nin altıgen ızgara kullanması sebeiyle.
    Tamam yeni i30 falan benziyorda bu araç için bari yapmayın bu yorumları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu