Haberler

Ford Eylül ayında “Bir Başka”
Ford, Eylül ayında Fiesta, Focus, Mondeo, C-MAX ve Kuga modellerinde 24.000 TL, 20 ay %0 faize varan otomobil kampanyasını devreye alırken, C-MAX ve Mondeo modelleri için “Mavi Plan” kampanyası devam ediyor.

Tüm ticari modeller için 3 yıl sınırsız km garantisi sunmaya devam eden Ford, Eylül ayında ayrıca araçlarını değiştirecek taksi sahipleri için cazip fırsatlar sunuyor.

Otomobilde “Bir Başka” Kampanya

Ford, Eylül ayında müşterilerine binek araç modellerinde sunduğu kampanyalar ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile FKasko alınması durumunda, Ford Focus, Fiesta, Mondeo ve C-Max modellerinde Titanium, Kuga modelinde ise Titanium & Selective donanım seviyeleri için 24.000 TL, 20 ay, %0 faiz, diğer binek araç modellerinde ise 24.000 TL, 20 ay, %0,99 faiz kampanyası Ford müşterilerini bekliyor.

Mavi Plan fırsatları Eylül’de devam ediyor

Ford, geçtiğimiz ay devreye aldığı “Mavi Plan” finansman modelinde Eylül ayında da müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. “Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Geri Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Peşin alımı tercih edecek Ford müşterilerine de avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Titanium ve Selective serilerinde, Mondeo’da %2, Focus, C-Max ve Kuga’da %3 peşin alım indirimi, Fiesta Titanium modellerde ise X paket hediyesi sunuluyor.

Taksi Ford’dan Çağrılır

Ford, araçlarını değiştirmeyi planlayan taksi sahiplerine Eylül ayı sonuna kadar sürecek avantajlı bir kampanya devreye alıyor. Tourneo Courier Journey ve Tourneo Connect modellerinde, 3 yıl sınırsız km garanti ile birlikte dosya masrafsız 18.000 TL., 18 ay “%0” faizli ödeme avantajı veya 2.000 TL (KDV dahil) servis çeki ile bakım ve arıza onarımlarında %10 yetkili servis indirimi sunuluyor.

Ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi

Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile FKasko alan Ford müşterileri 28.000 TL, 24 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanırken, diğer tüm ticari modellere* de 24.000TL, 20 ay, %0 faiz kampanyasıyla sahip olabilecekler.

Tüm ticari araç modellerinde 3 yıl & sınırsız km garanti uygulaması Eylül ayında da devam ediyor.

Tüm otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde FKasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) Servis Çeki hediyesi uygulamaları Eylül ayında da Ford müşterilerini bekliyor.

Detaylı bilgi Ford Yetkili Satıcıları’nda ve www.ford.com.tr websitesinde…

*Transit Koltuksuz Minibüs modeli hariç.

Ali Serdar GÖK

1995 Adana doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı okumaktayım. 7 yaşımdan bu yana arabalar hobilerim arasında hep ön planda olandı. Ehliyetimi almamla beraber hobim tutkuya dönüştü. Şimdi bu tutkumu otopark.com ile devam ettiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu