Haberler

‘Ride 2’ bekleyenlerine kavuştu!

Merakla beklenen ‘Ride 2’ oyunu PC (Steam), Playstation 4 ve Xbox One olmak üzere 3 platformda bugün satışa çıktı.

İlk oyunla elde ettiği başarıyı kaybetmeden yoluna devam etmek isteyen yapımcı Milestone, 200’ün üzerinde motosiklet modeli ve sunduğu çok sayıda konfigürasyonla motosiklet hayranı olan veya olmayan herkesi serinin yeni oyununa çağırıyor.

Geliştirilmiş ses profilleri ve grafiklerin yanı sıra, eşsiz bir fizik motorunu da bünyesinde bulunduran oyun; çoklu ekran seçeneğiyle bir çok arkadaşı rekabet içerisine çekmeye çalışıyor.

Ride 2’yi lanse ederken oldukça gurur dolu hisler yaşadıklarını belirten Milestone Yapımcılık‘ın patronu Luisa Bixio, şirketleri için önemli bir basamağı daha aştıklarını belirtti.

Ayrıca serinin ilk oyununa kullanıcılar tarafından yapılan yorumların da dikkate alındığını belirten Bixio, oyunu daha keyifli bir hale getirmesi beklenen DLC paketlerinin de yolda olduğunu belirtti. İlk adımda bir kaç tane DLC paketinin ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacağını da sözlerine ekleyen Bixio, oyunun asıl amacının hardcore ve acemi oyuncuları bağdaştırmak olduğunun altını çizerek açıklamasına son verdi.

Etiketler

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İlki de böyle lanse edilmişti ama simülasyonla falan ilgisi yoktu, güzel özellikler barındırmasına rağmen aşırı arcade bi oyundu. Bu da böyleyse çöp…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı