Haberler

Barcelona’nın yıldızları yeni Audileri test etti!
Oldukça başarılı bir sezon geçiren Barcelona Futbol Takımı oyuncuları, kulübün resmi sponsoru olan Audi’nin yeni modellerini test etti.

Test etmekle kalmayıp yeni araçlarını da teslim alan futbolcular oluşturulan pistte araçlarını detaylıca test etme fırsatı da buldular. Nou Camp stadının yakınında yer alan bir alanda düzenlenen parkur; hızlanma, acil fren, slalom ve hafif offroad ismindeki 4 bölümden oluşuyor.

Bu bölümlerde puan toplayarak ufak bir yarışma da yapan futbolcular, aynı zamanda hızlı bir sürüş egzersizine tabi tutulmuş. Yarışma sonucunda yeni araçlarına binerek parkuru terk eden sporcular, araçlarla ilgili fikirlerini paylaşmaktan çekinmedi.

Oyuncuların çoğu (Lionel Messi, Gerard Pique, Andres İniesta, Luiz Suarez, Rafael Alcantara ve çok daha fazlası), yeni Q7’yi tercih ederken; ‘Peki niye Q7?’ diye sorulduğunda ise hepsinin ortak cevabı modelin bir SUV olmasına rağmen esnek ve çok yönlü bir araç olduğunun altını çizdiler.

Forvet Neymar ise tıpkı kendi gibi hızlı bir model olan RS7’yi tercih ederken takımın İspanyol teknik direktörü Luis Enrique, RS ailesinin Q3 modelini tercih etmiş.

Ek olarak ise takımın 2016 sezonunu gayet iyi geçirdiğini belirterek, 14 Mayıs’da son 8 sezonun 6. şampiyonluğunu ilan ettiklerinin altını bir güzel çizelim. 

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu