Haberler

Goodyear’ın kış kampanyası ruhunuzu dinlendirecek!

11 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında, Goodyear’dan 4 adet 16” jant ve üzeri kış veya dört mevsim lastik alan herkese, Sony marka kulaklık hediye!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, havaların soğumasıyla birlikte tüketicilerine yepyeni bir kış kampanyası sunuyor. 11 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından, 16” jant ve üzeri Goodyear marka binek veya 4×4, kış veya dört mevsim lastiği ürünlerinden tek seferde 4 adet satın alan herkes, Sony marka kulaklığa ücretsiz olarak sahip olacak.

Mevsimine uygun lastik kullanımının sürüş güvenliği açısından öneminin yanısıra, tüketicilerin bütçesine ve lastik ömrüne olan olumlu etkilerinin altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu; “Sadece kar yağışı olduğunda değil, hava sıcaklığının +7 °C’nin altına düştüğü bölgelerde yol güvenliği için kış lastikleri kullanılmasını önemle tavsiye ediyoruz. Kış lastiği kullanma zorunluluğu ile ilgili mevcut yasanın genişletilerek tüm araç grupları için geçerli olmasının trafik güvenliği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Kış lastiklerinde kullanılan özel kauçuk, zorlu kış koşullarında çok daha iyi yol tutuş, daha kısa fren mesafesi sunar. Bu da tüketiciler için çok daha güvenli sürüş performansı demektir” diye konuştu.

Goodyear’ın yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip farklı araç tiplerine göre geliştirdiği UltraGrip kış lastikleri sunduğu mükemmel yol tutuşu ve yüksek sürüş hakimiyeti sayesinde sürücülerin soğuk havalarda gönül rahatlığıyla yola çıkmalarına olanak sağlıyor. UltraGrip ailesinin en yeni üyesi olan UG Performance SUV ile serinin diğer üyeleri UG Performance, UG9 ve UG8 kış lastikleri, farklı araç tiplerini kapsayacak şekilde sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Aracınıza UltraGrip takın, zorlu kış koşullarına takılmayın!

Goodyear, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon gücünü farklı araç tiplerine göre geliştirdiği ULTRAGRIP kış lastikleri ailesiyle ortaya koyuyor. Goodyear’ın teknoloji ve inovasyon gücüyle geliştirilen UltraGrip Performance, UltraGrip Performance SUV, UltraGrip 9 ve UltraGrip 8 lastikleri, farklı araç tiplerine göre sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Sarıoğlu, “Bu yıl pazara sunduğumuz yeni UG Performance SUV ile birlikte UltraGrip kış ailemiz çok farklı tiplerdeki araçları kapsayacak şekilde geliştirildi. Goodyear’ın UltraGrip serisinde yer alan tüm kış lastiklerimizle sürücülerimize, hava koşulları ne kadar zorlayıcı olursa olsun, güvenli bir sürüş ve kısa fren performansıyla birlikte ıslak, buzlu ve karlı zeminlerde mükemmel yol tutuşu vaad ediyoruz” diye ekledi.

Goodyear’ın kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi için www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hakkında

Üretim, satış ve satış-sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren Goodyear Lastikleri T.A.Ş., dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear Tire and Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak, 1 Eylül 1961’de kuruldu. Goodyear Lastikleri T.A.Ş.; Türkiye’de 1,700’ün üzerinde çalışanı ile İzmit ve Adapazarı’ndaki 2 üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları altında üretip tüketicilerine sunmaktadır. Şirket, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış güçlü bayi ağı ile tüketicilere hem binek hem de ticari lastikler ve hizmetler sunmaktadır. Goodyear Lastikleri T.A.Ş., ürünleri ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, http://www.goodyear.eu/corporate/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Necati Erdoğan

Otomobiller vazgeçilmezim. Her zaman söylerim, otomobillerin olduğu bir odaya kapatsalar yeme ve içme harici başka şeye ihtiyaç duymam. Otopark.com ile tanıştığım günden beri müptelasıyım. Türkçe öğretmeniyim. Bu camiaya katkıda bulunmaktan onur duyuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı