Cadillac Oscar reklamlarının tamamını almak istiyor

1

Cadillac, reklamlarında belirli bir aracı öne çıkarmak yerine markasının modern, yenilikçi ve ileriyi düşünen karakterine vurgu yapıyor.

Geçtiğimiz Super Bowl’da Audi, Honda ve Hyundai markalarının yaptığı gibi Cadillac da bu yılki Oscar Akademi Ödülleri sırasında markası için pazara biraz olumlu, biraz da politik bir mesaj vermek istiyor.

Adweek’e göre, Cadillac, Oscar Akademi Ödülleri’nde dört reklam vermeyi planlıyor ancak şu an için 3 tanesi izlenebilir durumda. Diğer reklamlara bakarak daha yayımlanmamış olan reklamın, markanın ünlü geçmişini ve geleceğe daha iyimser bakmayı vurgulayacak gibi görünüyor.

Cadillac’dan XT3 olarak adlandırılan kompakt bir model beklentisi var. Şirket CEO’su Johan de Nysschen, yolda bir amiral gemisi olduğunu da söylüyor; belki lüks bir crossover görebiliriz.

 

 

1 YORUM

  1. Otomobil sitelerine bakıyorum da Cadillac ülkemizde çok haberi yapılmayan bir marka. Cadillac son yıllarda yakaladığı ivmeyle eski konumuna geri dönecek lüks otomobil markaları arasındaki yerini de yeniden alacaktır

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz