Dikkat ÇekenlerGalerilerHaberler

İlk 2. el Tesla Model 3 150 bin dolara satışta
Tesla Model 3 sipariş eden müşteriler, siparişlerin yoğunluğundan ötürü 12-18 ay, hatta belki daha da uzun süre beklemek zorundalar. Eğer sabırsızsanız ve harcayacak paranız çoksa 2. el Tesla Model 3 alabilirsiniz! Model 3’ün 2. el sitelerinden biri olan Craigslist‘e düştüğünü bilmenizde fayda var.

Santa Cruz, Kaliforniya’daki otomobil ikinci el pazarına düşen ilk Model 3 olarak lanse ediliyor. Satıcı, “otomobili nasıl fiyatlandıracağından pek emin olamadığını” itiraf etse de ilanını yoğun talepten ötürü 150 bin dolara listelediği açıkça belli.

Sıfırı 35 bin dolar, 2. eli 150 bin dolar!

35 bin dolardan başlayan fiyatlarla rötarlı da olsa yepyeni bir Model 3 sipariş edebiliyorken bu otomobilin 150 bin dolara satılacak olması dudak uçuklatıyor. Otomobil panoramik cam tavan ve uzun menzilli piller gibi istenen opsiyonlarla donatılmış. Otomobil ayrıca koltuk ısıtma, ahşap döşemeleler ve iki ilave USB portu içeren premium iç mekan paketi ile “aero” jantlara ve premium ses sistemine sahip.

“Erken üretim modeli için mükemmel”

Aracın sadece 2100 milde (3380 km) ve kondisyonunun “sıfırdan farksız” olduğu belirtilmiş. Satıcı ayrıca işçilik kalitesinin “erken üretim modeli için mükemmel” olduğunu söylüyor.

Sergen Satır

Merhaba, ben Sergen. 1997 doğumluyum, İzmirliyim. Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim, bir de otomobillere son derece meraklıyım. Otomobillere olan ilgim ve bilgim her geçen gün artıyor. Edindiğim deneyimlerin çoğunu Otopark.com'a borçluyum. Şimdi ise hedefim Otopark'ı olduğundan çok daha iyi bir konuma getirmek.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Çakala bak sanki ilk üretilen model 3 ü satıyor. Teslanin ucuz olsun herkes alsın en kötü arabamız dediği arabayı model x ten pahalı satmaya çalışıyor

    1. Tesla’nın en kötü Arabamız deme sebebi model s ve x satışlarını azaltmış olması. Fiyat da o nedenle yüksek zaten s75d 75.000$ ken 75lik batarya ya sahip model 3 65.000$ yani aslında bu kadar pahalı da olmaması lazım

  2. Arabayı alıp test edip yutubeye koysak para kazanırmı çok. Arabayı ticari kar için kullanmaya bakar.

  3. Tesla model 3 kalıbında 23634 kiloluk ultra mega dev slime videosu çekseniz daha fazla kazanırsınız.

  4. Fırsatçı heryerde Fırsatçıdır 😀 o paraya Model S alır biner… keyfini çıkarır… model 3 üretimleri artınca çoğalında model s i satar model 3 alırım 😀 sonuçta üretiliyor bu araba bu fiyata çıkması mantıksız.

  5. Tesla Model 3 Model S’in bir küçük modeli. Model S Model 3’ten daha uzun ve geniş bir model. Model S ile aralarındaki en büyük fark bir de tasarım ve boyutları. 2.el Model 3 alacağıma o paraya Model S alırım daha mantıklı. Tesla sevdiğim ve saygı duyduğum bir marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu