Haberler

Yeni Volvo V60’ın ilk görüntüleri ortaya çıktı
Volvo’nun station wagon otomobili V60, önümüzdeki günlerde kendini göstermeye hazırlanıyor. Yeni modelinin teaser’ı yayınladıktan kısa bir süre sonra Volvo V60’a ait görüntüler ortaya çıktı.

Volvo V60, V90’ın küçük kardeşi olmaya hazırlanıyor

Bosna Hersek’ten gelen görüntüler, yeni Volvo V60’ın yan ve arka bölümünü gözler önüne seriyor. Yan profilden bakıldığında neredeyse abisi V90 ile aynı boyutlarda olduğu görülen otomobil, yeni Volvo modellerinin tasarım anlayışı ile tamamen örtüşüyor. Ayrıca LED stop grubundaki ortak tasarımın da ufak çaplı değişikliğe uğradığını söyleyebiliriz.

SPA platformu üzerinde yükselecek olan V60, kaputunun altında oldukça güçlü bir hibrit motor ile gelecek. Aracın 2.0 litrelik turbo benzinli motoru, 400 beygir güç ve 640 Nm tork gibi iyi sayılabilecek değerlere sahip. Son olarak aracın Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde, 21 Şubat’ta tanıtılacağını ve eş zamanlı olarak satışa sunulacağını belirtelim.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. V90 a gerek kalmaz yüksek ihtimalle fiyat da 300 olur ve piyasa koşullarında hakeder.

  2. Şöyle bir makineyi alacaksın gençken de kullanacaksın, evlenip çoluk çocuğa karışınca da kullanacaksın. Hatta zamanla aileden biri olur evladına falan bırakırsın. Çok güzeller yahu..

  3. Cenk demiş ki:

    Şöyle bir makineyi alacaksın gençken de kullanacaksın, evlenip çoluk çocuğa karışınca da kullanacaksın. Hatta zamanla aileden biri olur evladına falan bırakırsın. Çok güzeller yahu..Hepsini görüntüle…

    Nesiller için demişler zaten 🙂

  4. Eh doğru söze ne denir 🙂 Kolay değil her kesime hitap edebilecek ve kolay kolay eskimeyecek bir sw karoserli premium araç yapmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu