FeaturedTestler

Range Rover Velar | TEST

SUV araçlar dünya çapında trend olsa da bunların coupe varyantları aynı ilginin çok uzağında. Range Rover ise geçmişinden aldığı güçle  bu segmentin kaderini değiştirmeye çalışıyor. İşte karşınızda Velar.

İsminin altında büyük bir mesaj yatıyor

İsim seçiminden de kısaca bahsetmek gerek. Ortada çok ince bir düşünce mevcut. Velar’ın geçmişten gelen tüm Range Rover tasarımlarını temsil edebileceğini ve daha önce tasarlanmış 26 modelin tüm genetiğini yansıttığı düşünülüyor. Bundan dolayı Latince’de örtü anlamına gelen“velare” kelimesi ile bu düşüncelerini adlandırmışlar.

+ Konfor
+ Tasarım

–  Tepkisi Yavaş Ekran
–  Yer Yer Ucuz Plastik Kullanımı


Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsinz.

Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Velar'ı beğendim ama az beğendim, almam. 🙂 Bunun yerine klas bir binek alıp yanında klimalı ve aksesuarlı bir LandRover Defender bulundurmayı tercih ederim.

  2. Zevkli bir uzun yol sürüşünden sonra güzel bir dinlenme tesisine aracı çekip, bir bardak çayını alıp yudumlayarak karşısına geçip seyretmelik bir araç.. Çok beğendim.

  3. 750bine landCruiser a binerim. Sonuçta japon ve arıza ihtimali düşük. Daha fonksiyonel Yakıt sarfiyatı da yakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı