FeaturedHaberler

Tesla, Türkiye operasyonu için yeni bir iş ilanı yayınladı!




Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, birkaç ay sonra ülkemizde ilk servis noktasını hizmete açacak. Resmi olarak Türkiye’ye ayak basacak olan marka, servis pozisyonu için bugün yeni bir iş ilanı yayınladı!

Tesla, iş ilanı ile İstanbul’daki servisine müdür arıyor!

Tesla, kariyer sayfasında yayınladığı ilanda İstanbul için oluşturacağı servis merkezine yönetici aradığını duyurdu. Görev kapsamını “müşterilerimize olağanüstü bir hizmet deneyimi sunmak, ekip üyelerini geliştirmek, günlük operasyonları yönetmek ve Model 3 sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak” olarak nitelendiren marka, göreve gelecek yöneticinin farklı bir çalışma şekline sahip olacağını belirtiyor.

Lisans ve üstü eğitim düzeyine sahip kişilerin başvuru yapabileceğini belirten Tesla, hizmet odaklı herhangi bir sektörde deneyim şartı koşuyor. Ayrıca göreve talip olan kişilerin liderlik deneyimi ve kriz yönetimi gibi konularda da tercihen tecrübeli olması isteniyor. Yakında hizmete açılacak İstanbul servisi ile ilgili açılan yönetici ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme [08.06.2018]: Tesla, bugün yayınlanan başka bir ilanda servis için teknisyen aradığını duyurdu. Başvuranlardan mekanik ya da elektronik alanda 4 yıllık üniversite eğitimi, en az 2 yıl deneyim ve basit düzeyde İngilizce isteniyor. İlana ilişkin diğer şartları ve iş kapsamını buradaki linkten inceleyebilirsiniz.

Peki siz Tesla’nın Türkiye’deki iş ilanları ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Aşağıdan yorumlarınızı paylaşarak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Etiketler

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. O nasil is ilani okumaya usendim
    Bu kadar yazi yazdilarsa gercekten sabirli birini ariyorlar demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı