FeaturedTestler

Mitsubishi Lancer Evolution X | TEST
Herkese Merhaba!

Mitsubishi Evo X nedense hep EVO IX ‘in gölgesinde kalmıştır ve maalesef son evo olarak kayıtlara geçti. Kullanma fırsatı bulduğumuz Evo yaklaşık 400hp+ gücündeydi ve fazla ağırlığına rağmen sürüş dinamikleri ile hiçte hafife alınacak bir otomobil olmadığını gösterdi. İyi seyirler

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.

+ Stock Halde Daha Canlı Alt Devirler
+  Daha hafif motor

–  İç Mekan Kalitesi
–  Ağırlık

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Videonun altına da yazdım. Çok özensiz bir video olmuş bu sefer. Ses senkronizasyonu video boyunca sağlanamamış. Sinan diğer videoları yukarıdan izleyebilirsiniz diyor, video içine yönlendirmeli linkler konulmamış. Bence bu hali kaldırılıp düzgün bir halde yeniden konulmalı, yakışmamış otopark.com'a.

  2. Ben izledim. Senkron sorunu yoktu. Gayette güzel bir test olmuş. Keşke dediğim tek yer iki evo yanyana park edip ikisininde aynı kadrajda farklılıklarının anlatılmaması.

  3. Evo X'in hakkı yenmiş mi yenmemiş miii anlamadım, bi kötü diyo, sonra çok iyiymiş ya diyo, duygularını net olarak yazar mısın bi abi, çıktığı günden beri hayalim şu araba, 10 sene 1.5 motorlusuyla tuttum kendimi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu