FeaturedHaberler

Makyajlı Volkswagen Passat yeni motoruyla geliyor!
2014 yılında tanıtılan sekizinci nesil Volkswagen Passat, uzun sayılabilecek bir süredir güncellenmeden yoluna devam ediyor. Ortaya çıkan yeni görüntüler ise D sınıfının başarılı temsilcisinin makyaj zamanının geldiğine işaret ediyor!

2020 Volkswagen Passat, kamuflajlı olarak görüntülendi!

Ön ve arka bölümü ağır kamuflaj ile korunan makyajlı Passat’ın dış mekanında temel dokunuşlar gördüğümüzü söyleyebiliriz. İlk bakışta aracın yeni bir ön tampon ve ızgaraya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca LED far ve stop grubu da formsal olarak elden geçirilmiş. Bunların dışında modelde önemli sayılabilecek bir değişiklik bulunmuyor.

Makyajlı Volkswagen Passat’ın iç mekanı ile ilgili görüntü paylaşılmasa da önemli yenilikler olduğu söyleniyor. Yeni ve sportif bir direksiyonun yanı sıra orta konsolda büyük ekranlı bilgi-eğlence sistemi görmek sürpriz olmayacaktır. Aracın kaputunun altında ise 1.4 litrelik TSI motorun yerine 130/150 beygir gücündeki 1.5 TSI ünitenin gelebileceği söyleniyor. Ayrıca aracın hibrit versiyonu olan Passat GTE’nin de 70 kilometre menzil sunan 13 kWh’lık bir batarya paketi ile güncelleneceği belirtiliyor.

Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenen makyajlı Passat’ın 2019’un ikinci yarısında satışa sunulmasının planlandığını ekleyelim.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Tamam tasarım konusunda muhafazakarsınız ve bu size müşteri olarak geri dönüyor, ben köşeli tasarımlarını -sıradan bulsam da- seviyorum üstelik; ancak artık birazcık hareket getirin şu tasarımlara; en azından farlara bir hareket katın; SW'un D sütununa bir hareket getirin! Genel çizgiyi bozmadan bir heyecan katın artık; hakikaten baymaya başladı.

 2. Ön sis farlarındaki makyaj hareketi, yeni i20'nin arka tamponundaki reflektörlerin makyaj operasyonuna benziyor. ∞ işareti yansıtılmaya çalışılıyor. i20'deki hareketi pek beğenmesem de bunun tamponunda güzel olmuş
  Hatta işin sonunda iki ağızlı anahtara benziyor 🙂

  upload_2018-12-12_15-48-33.png

  Hatta hatta kemik. :p
  [​IMG]

 3. NeR0N demiş ki:

  Aynı şeyleri ısıtıp, ısıtıp önümüze koyuyor, koymaya da devam edecek.Hepsini görüntüle…

  Recep ivedik misali müşterisi varsa gerisi hikaye 🙂

 4. bilalyildirim demiş ki:

  Recep ivedik misali müşterisi varsa gerisi hikaye :)Hepsini görüntüle…

  "Ben parama bakarım" diyen öğretmen kafası 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu