Dikkat ÇekenlerFeaturedVideolarVLOG

Elektrikli FIAT Doblo Kullandık | Tavanı çıkabilen Doblo Natura Konsept | Dodge Neon bizde Egea?!
Elektrikli araçları gün geçtikçe daha fazla yollarda görmeye başlıyoruz. Bu geçişin en önemli oyuncuları aslında ticari araçlar. Hem çevre kirliliği, hem gürültü kirliliği hem de tasarruf açısından ticari araçların elektrikli olması bizce çok önemli. FIAT çalışmalarını hızlandırdı ve elektrikli FIAT Doblo’yu ürettiler. İlk sürüş videomuzda Doblo hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizce gelecekte taşımacılık tamamen elektrikli olur mu?

Ayrıca 2003 yılının fuarında gösterilen konspet otomobil Doblo Natura, Egea’yı Dodge Neon halinde görmek heyecan vericiydi.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Egeanın Dodge neon hali acaba birebir mi yoksa iyileştirmeler var mı? Birde şu Doblo’nun fiyati hakkında ufak bir tüyo olsaydı güzel olurdu

  2. 305 mm diskler doblolarda 2.0 Multijet ve 1.6 Maxi modellerinde kullanılan frenler bu arada 🙂 Frenlerin fiyatları çok yüksek ve yıpranmaları erken oluyorlar. 1.6 modellerini bilmiyorum fakat 2.0 modelini 305 mm durdurmak için yeterli değil , kampanalar eksik kalıyor yüksek hızlarda 🙂

  3. Bana kalırsa 1.6 dizelde de yeterli değil. Yıl olmuş 2019. Araba makyajlandı ama hala arkalar kampana. Acemi şoför panik yapıp virajda fren yapsa araba arkayı savuruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu