FeaturedKampanyalar

Nissan yeni kampanyası ile karşımızda

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan ÖZKÖK Resmi Gazete’de yayımlanan, Cumhurbaşkanı Kararı ile uzatılan otomotiv sektöründeki vergi indirimini değerlendirdi ve sevindiren gelişmeler paylaştı.

Nissan Türkiye’nin ÖTV ve KDV indirimlerini desteklediğine değinen ÖZKÖK, konuyla ilgili, “ÖTV ve KDV indirimlerinin, geçtiğimiz yılın son iki ayında zorlanan pazara ciddi bir katkısı olmuştu ve pazarın 600 binin altına düşmesinin önüne geçilmişti. Daha sonra Mart sonuna kadar uzatılan indirimlerle tekrar bir hareketlenme oldu. İndirimlerin 3 ay daha uzatılması talebin desteklenmesi açısından önemli bir adım. Bu adımın, ilk 2 ayda oldukça zorlanan sektörümüze çok faydalı olacağını ve önümüzdeki 3 ayda talebe katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Otomotiv sektörü üretimi, ihracatı, istihdamı ve yarattığı vergi geliri ile Türkiye’nin lokomotif sektörü. Biz bir an önce sektörün 2017 öncesindeki 1 milyon seviyesine gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Vergi indirimlerinin tüketicinin otomotive yoğun ilgi gösterdiği yılın ikinci yarısında da sürmesini sektör açısından büyük bir ihtiyaç olarak görüyoruz. Ayıca bankaların da avantajlı faiz oranı uygulamaları ve kredi imkânlarını artırmaları sektörün canlanmasına katkı sağlayacaktır.” dedi.

Mart Sonuna Kadar Devam Edecek

Qasqai, X-Trail, Micra ve Navara modellerinde “yüzde 0” faizle finansman imkanı sağlayan Qasqai, X-Trail, Micra ve Navara’da 40 bin, Micra’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı da sunuyor. Markanın ikonik SUV modeli Juke ise, Mart ayı nissanboyunca tüm versiyonlarda 20.000 TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajı ile yetkili satıcılarda meraklılarını bekliyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru Nissan, Qasqai veya X-Trail, satın alan bir kişi 1 Haziran’da Madrid’de gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına çift kişilik bilet kazanacak. 1 Şubat’tan itibaren geçerli olmak üzere 31 Mart tarihine kadar Nissan’dan araç alan bir kişi, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ne çift kişilik bilet ve 2 gece 3 gün konaklayabilecekleri tatil kazanacak.

Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli Micra’lar, hurda teşvikli 76 bin 320TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, otomatik vitesli Juke fiyatları ise hurda teşviki ile 99 bin 980 TL’den başlıyor. Cam tavanlı Qasqai’ler ise 139 bin 900 TL’den ballayan avantajlı fiyatlarıyla yerini alırken, SUV Konforu, gücü ve taşıma kapasitesiyle dikkat çeken markanın ödüllü pick-up’ı Navara 4×2 TEKNA modeli ise, 40 bin TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu