Ali’nin Gizli Proje Aracı !!? | Türkiye’de sadece 3 adet! | VLOG

10

Bugün eski videolardan da hatırlayacağınız Ali’nin sır gibi sakladığı proje aracı ile eğlenceli bir VLOG çekiyoruz. Geçtiğimiz günlerde aracın modeli ile ilgili çeşitli görseller de paylaşmışık. Bakalım Türkiye’de sadece 3 tane olan bu modeli doğru tahmin edebildiniz mi? İyi seyirler!


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

10 YORUMLAR

  1. Video yu açmadan aha dedim MR2 :D Tr’deki diğer ikisinden bahsi geçen gri bir galeride ilana düşmüştü fiyatı bayağı uygundu ve araç çok orijinaldi.(60k’larda fiyat)Dedim bu araç satılır fazla durmaz haliyle de öyle oldu, çok güzel bir otomobil MR2, Lotus Elise gibi zevkli bir sürüşü olacağına eminim.Yalnız Type-R motorunu tavsiye etmem olsa olsa 200-220 ps güç alınacak halbuki 140’lık motor biraz kurcalanıp 160ps’lere çıkarılabilirse bence gereği kalmaz diye düşünüyorum ama tabii illa da harcanacak derseniz bir şey diyemem.
  2. Video yu açmadan aha dedim MR2 :D Tr’deki diğer ikisinden bahsi geçen gri bir galeride ilana düşmüştü fiyatı bayağı uygundu ve araç çok orijinaldi.(60k’larda fiyat)Dedim bu araç satılır fazla durmaz haliyle de öyle oldu, çok güzel bir otomobil MR2, Lotus Elise gibi zevkli bir sürüşü olacağına eminim.Yalnız Type-R motorunu tavsiye etmem olsa olsa 200-220 ps güç alınacak halbuki 140’lık motor biraz kurcalanıp 160ps’lere çıkarılabilirse bence gereği kalmaz diye düşünüyorum ama tabii illa da harcanacak derseniz bir şey diyemem.

    galeride idi bu araç yanlış hatırlamıyorsam

  3. 5 ileri şanzımanla Yamaha imzalı T-Sport ve Celica motoru 2zz motor çok daha verimli olcaktır. Servis halen daha faturalı sandık motor getirebiliyorken daha mantıklı olabilir.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz