FeaturedTestler

Mercedes E 200 d | 1.6 Dizel yeterli mi? | Sürüş izlenimi

Mercedes E 200 d testimize 1.6 Mercedez-Benz üretimi OM654 D16 kodlu motoru ile konuk oldu. Bakalim 1.6 dizel motor E kasa ile nasıl çalışıyor? bu ve tüm sorularınızın cevabı videomuzda. İyi seyirler!


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 1,6 dizel motor çeker mi değil de; bu kadar az donanım E ye yeter mi demek lazımmış başlıkta.Sıfır araç alan premium marka sayılmayan bir çok modelde daha çok konfor donanımı var yazık.
  2. mesela ne gibi ekstra konfor donanımı var premium olmayan diğer markalarda? Ayarlanabilir süspansiyon mu var, çift katlı cam mı var, daha iyi bir yalıtım mı var? Teknolojik olarak deseniz anlarım ya da başka donanımlar deseniz anlarım da konfor donanımı olarak premium olmayan araçlardan daha az konfor donanımı var demek iddialı geldi bana.

    Bence teknolojik olarak demek istedi.

    Çünkü E’de konfor donanımı olarak takılabilecek şeyler sınırlı. Airmatic, akustik cam paketi (çift cam), ısıtmalı soğutmalı dinamik koltuklar, designo koltuklar, dinamica tavan döşemesi filan alınabilir. Bunlarda premium olmayan diğer markalarda çoğunlukla yok.

    Teknolojik olarak çoğu marka dolu paketlerinde daha çok özellik sunuyor maalesef. Teste verilen araç yine nispeten dolu sayılır ama bugün bayiye gidildiğinde gösterilen araç baya boş. Alman markalarında durum hep böyle, müşterinin isteğine göre aracın donanımı şekilleniyor ama yine de biraz daha dolu olmalı artık standart haliyle bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı