Dikkat ÇekenlerFeaturedHaberler

Otogaz (LPG) fiyatlarına tarihi bir indirim geldi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan değişimlerin ardından EPGİS yeni bir duyuru yaptı. Buna göre Otogaz (LPG) fiyatlarında hatırı sayılır bir düşüş yaşandı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) aldığı bilgiye göre akaryakıt fiyatlarında değişikliğe gidildi. Otogaz(LPG)’nin fiyatına 95 kuruş indirim geldi.

Otogazın litre fiyatı ise Ankara’da ortalama 3,43 liradan 2,48 liraya inecek. Otogazın litre fiyatı İstanbul’da 3,41 liradan 2,46 liraya, İzmir’de ise 3,40 liradan 2,45 liraya düşecek.

Akaryakıt pompa fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler göz önüne alınarak anlık olarak değişebiliyor. Son günlerde yaşanan artış ve inişlerin kaynığını da bu olarak gösterebiliriz. Yapılan hesaplamalar sonucu elde edilen fiyatlar, şehir, dağıtıcı kurum ve serbest rekabet gibi başlıklar nedeni ile değişiklik gösterebiliyor.

Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı