Dikkat ÇekenlerFeaturedHaberler

Yeni Koronavirüs önlemi; Akaryakıt istasyonları geceleri kapanıyor!

Tüm akaryakıt ve LPG satış noktalarını kapsayan bu dikkat çekici karar ile birlikte istasyonlar akşam saat 21.00 ile 07.00 arasında kapalı olacak. Karar şimdilik sadece Antalya’da geçerli.

Coronavirüs salgını küresel anlamda tam bir kriz ortamı yarattı. Hastalığın her geçen gün daha da fazla yayılması ile enfekte olan kişi sayısı artık yüz binler ile ifade ediliyor. Ülkemizde de salgının boyutu ile paralel olarak bir dizi önlemler alınmaya devam ediliyor.

Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Coronavirüs (Covid-19) salgınından korunmak ve yayılmasını engellemek için yeni ve oldukça radikal bir duyuruda bulundu. Gelen son açıklamalara göre, Antalya genelindeki tüm akaryakıt ve LPG satış istasyonları hafta içi ve hafta sonlarında sadece 07:00-21:00 saatleri arasında açık olacak. Sürücüler bu saatler dışında hizmet alamayacak.Karar bugünden itibaren yürürlüğe giriyor.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. [QUOTE=”alfhonso, post: 375276, member: 586″]
  bi cevap vermişler sana ama niye sildin asdfasdfasdf
  [/QUOTE]
  Şimdi böyle yazınca millette işime gelmeyecek bir mesajı silmişim gibi anlayacak. Silinen mesaj avlanan bir bot olup, aşağıdaki gibidir efendim 😀

  [ATTACH type=”full”]25156[/ATTACH]

 2. [QUOTE=”Berkin, post: 375277, member: 12″]
  Şimdi böyle yazınca millette işime gelmeyecek bir mesajı silmişim gibi anlayacak. Silinen mesaj avlanan bir bot olup, aşağıdaki gibidir efendim 😀

  [ATTACH type=”full” alt=”Ekran Resmi 2020-04-10 19.40.21.png”]25156[/ATTACH]
  [/QUOTE]

  zuhahahahahahahah bunu herkes görmeliydi haykırdım yorumu görünce 😀 😀

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu