FeaturedTestler

BMW E34 535i | TEST | Otopark.comBmw 535i , henüz M5 yokken serinin en güçlü motorlu modeliydi. 90’lar sürüş zevkini her hareketinde size yaşatan 535i, Kemal’in yerinde dokunuşları ile daha da zevkli hale gelmiş. İyi seyirler!


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Kemal Bey’i tebrik ediyorum hiçbir masraftan kaçmadan emek ve zaman harcamış.Kendi zevkleri doğrultusunda çok güzel bir araç olmuş eline sağlık bizimle paylaştığı için de teşekkürler.

  Ayrıca almak isteyen hevesli kişiler için olayın arka perdesini ince ince anlatması da çok hoş olmuş, burada görüp heveslenip alıp, başı ağrıyan çok oluyor.Bu tarz videoların gelmesi dileğiyle kim ne alıyorsa aldığı riski bilsin, bilerek alsın.Zamanında ben de çok hayalini kurmuştum E34’ün.

  Kalp kırmak gibi algılanmasın ama video’da da bahsi geçmiş tabii, o ledli stoplar video boyunca seyir zevkimi bozdu :).Her arkadan görüntüde inip değiştirelim şunu dedim, tabii bir de E46 krom kadranda test boyunca gözüm takıldı, neden neden dedim. :D

  Bunlar harici ben biraz daha özgün orijinal ve aslına sadık bir 535 görmek isterdim, M5 e benzemeye çalışan değil de.Her şeye rağmen dolu dolu bir testti :)

  kemal abi’yi s2000 tayfaya atsak da bir şeyler öğretse keşke insanlara.
  doğru modifiye nedir?
  BUDUR.

 2. @Mt.Akina söylediklerinize büyük oranda katılıyorum altına imzamı atarım. Bende genel hatlarıyla arabayı beğendim ancak göz zevki açısından stopları, güvenlik ve orjinal parça takıntımdan ötürü jantları içime sindiremedim. Haricen maliyetler çok güzel bir şekilde paylaşılmış polyanacılık yapanlara adeta tokat niteliğinde cevap olmuş. Yani bunlar enine boyuna araştırmış bir E34 nasıl 0 kondisyonuna getirilire kafayı kırmış kişiler tarafından az çok bilinen ancak hiç araştırmadan sahibinden kelepir araba düşürüp üstün körü toplamaya çalışan fiyat performanscı arkadaşlara yol gösterici olmuş sevindim. Umarım bir gün ikinci, üçüncü araç olarak alıp sıfır km bir c segment bütçesiyle toparlayabiliriz o zaman istediğimiz kıvamda bir E34’ümüz olur :)
 3. Bu temizliğe bir S54 birde e39 m5 şanzıman hak ediyor bence :D

  Patlarız :) gerek yok Manuel 525i yeteri kadar güçlü bence :) hem 5 Serisi’nin olayı çatır çatır yanlayayım ya da pist kasayım değil ki, yönetici sınıfı bir sedan oturaklı olması için tasarlanmış sonuçta :) 525i Manuel bile M50 ile çok ala yeterli olacaktır.

 4. Patlarız :) gerek yok Manuel 525i yeteri kadar güçlü bence :) hem 5 Serisi’nin olayı çatır çatır yanlayayım ya da pist kasayım değil ki, yönetici sınıfı bir sedan oturaklı olması için tasarlanmış sonuçta :) 525i Manuel bile M50 ile çok ala yeterli olacaktır.

  Bu 5 kasaları (e34, e39) hangi kafayla üretmişler bilmiyorum, arkadaşımda var e34 525i manuel cidden düz gitmek istemiyor :) pist olayı değil ama yanlama kesinlikle istediği şey :D Arka tamponun zor bulunması da bundan dolayı olabilir :)

 5. Bu 5 kasaları (e34, e39) hangi kafayla üretmişler bilmiyorum, arkadaşımda var e34 525i manuel cidden düz gitmek istemiyor :) pist olayı değil ama yanlama kesinlikle istediği şey :D Arka tamponun zor bulunması da bundan dolayı olabilir :)

  E39 bence hantallar :), ben bir tek E34’ü ciddi seviyorum, genelde 5’lerde bir hantallık var :(Hele bir de otomatikse hepten sıkıntı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu