FeaturedHaberler

Jeep Wrangler, Almanya’da “En İyi Arazi Aracı” seçildi!
Jeep Wrangler, Alman SUV ve 4×4 dergisi Auto Bild Allrad okuyucuları tarafından dördüncü kez ödüle layık görüldü.

Jeep’in efsane modeli Wrangler, Almanya’nın uzman SUV ve 4×4 dergisi olan Auto Bild Allrad’ın okuyucuları tarafından dördüncü kez ödüle layık görüldü.Her yıl düzenlenen ve okuyucuların oylarıyla en sevilen araçların tespit edildiği Auto Bild Allrad anketi, bu yıl 10 kategoride toplam 218 modelin oylanmasıyla gerçekleştirildi.

Okuyucuların oyladığı ankette; fiyat aralığına göre belirlenen kategori içinde en iyi arazi aracı ve SUV seçilen Jeep Wrangler, premium SUV modelleri üreten tüm Alman rakiplerini geride bıraktı.

İlk çıktığında dünyanın ilk hafif arazi aracı olan Willys-Overland MB ve günümüzde gelişimini sürdüren Jeep Wrangler, özgün tasarımı ve kabiliyetleriyle anketin kazananı olurken, okuyucular Wrangler’i hem asfalt hem de asfalt dışı yolların en çok yönlü aracı olarak da kabul etti.

Ödüllü Jeep Wrangler’in yeni nesli, ülkemizde Mayıs ayında satışa sunulmuştu. Jeep Wrangler 2.0 litrelik 270 HP’lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu ile üst düzey 4×4 yeteneği ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla dikkatleri çekiyor.

BMW E60 520d Testimizi izlemek için BURAYA tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu