FeaturedTestler

HYUNDAI i10 | TEST | Otopark.com
i10, A segmentindeki boşluğunu iyi bir şekilde dolduruyor ve eski modelin üzerine katarak yoluna devam ediyor. Her şeye rağmen model, taş devrinden kalma şanzımanı ve maalesef fiyatı ile B segmentine kaymanıza sebep olabilir. Ama bunlar haricinde şehir içi kullanımı oldukça zevkli ve tarz bir otomobil.

+ Boyutları sebebi ile şehir için rahat kullanım
+ Arka diz mesafesi

-Şanzıman
-Tüketim


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Keyifli bir test olmuş, Sinan Bey’den radikal panpa ruhu hareketleri görüyorum, biz böyle sevdik.Böyle devam etmesini yeğlerim.

    Ama arabasına göre davransa çok daha iyi olur. İ10’daki kadar kesiciye Porsche’da girmedin abi :D . Forumdan bir nebze de olsa bahsetmeniz hoş olmuş.

    Bu arada i10 hakkında düşüncem şu: keşke güçlü motor turbo-manuel kombinasyonu İ10 N-line adı altında ülkemizde satılsa biz de ileride sıfır alanlardan alsak :D

  2. Turkiyede B ve A sınıfı otomatik araba altından, dövizden daha hızlı değerleniyor. Özellikle kadınların artık trafikte daha aktif yer alması arzı çok artırıyor
  3. 24 vitesli bisikletin vites atarken ki geçişleri bile daha konforludur robotize şanzımanın geçişlerinden. Bisiklet al robotize şanzımanlı araba alma.
  4. Önceki kasa var bende ş içi vs için kullanıyoruz. Beklentileri karşılıyor. Yeni kasa da güzel olmuş ama şanzıman kafa karıştırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu