FeaturedTestler

Alfa Romeo Giulietta QV | TESTAlfa Romeo Giulietta, safkan bir Alfa olmasa da harika bir yol otomobili. Park ettiğiniz zaman durup tekrar tekrar bakacağınız bir İtalyan güzelliği. İyi seyirler!

+ Özgün tasarım
+ Her vites ve devirde iyi çekiş

-Modifiye parçaları zor bulunuyor, en iyisi stock binmek
-Sürüş hissiyatı tam bir Alfa değil


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar öncelikle, video öncesi malum sitede takip ettiğim bir araçtı satın almak adına suan ilandan kaldırılmış bilmiyorum nedeni ! Size sorum 210 bin verilip alınacak bir arabamıdır şahsi fikriniz nedir araba konusunda fikirlerinize özenle itimat ettiğimizi de düşünerek cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu