FeaturedTestler

Ford Focus ACTIVE | TESTYerden yüksek yapısı ve daha kaslı görüntüsü ile yeni Ford Focus Active test konuğumuz oldu. Active’i hem yolda hem arazide limitlerine kadar test ettik. Bakalım kardeşi stantard Focus ile aralarında gözle görülür bir fark var mı? İyi seyirler!


ÖZET: Compact crossover trendine Ford da kayıtsız kalamazdı. Focus Active’in üretilmesiyle segmente giriş yapıldı. Model, bu segmentte yükseltilmiş tam bir SUV havası veremese de “biraz yüksek olsun” diyenler için iyi bir alternatif.

+ Bağımsız süspansiyon
+ Normal Focus’dan daha ferah hissettiriyor

-Tam bir SUV değil, konumlandırılması zor
-Tüketim


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Daha yeni Mercedes A’lar BMW 1’ler 300bin bandında çıktığı için şaşırmamış mıydık. Ne ara Focus bu seviyeye geldi ya? İnsan gerçekten bazen hayret ediyor :D
  2. Doktordan temiz Focus Active. 😁 (Bu kadar spoiler yeterli.)

    Hatchback platformunun birkaç mm yükseltilmiş hali. Ayrıca süspansiyonların bağımsız olması güzel olmuş Focus’un karakterine daha uyumlu olmuş.

    Aslında günümüzdeki çoğu markanın yaptığı gibi bu arabayı da biraz daha yükseltip cross-SUV modeli yapabilirlerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu