FeaturedVideolar

Volvo S60 B5 AWD 250hp POV | İlk Sürüş
Uzun süredir beklediğimiz S60 ile ilk karşılamamızı POV olarak kayıt ettik. Detaylı videosu yakında kanalımızda. Bildirimlerinizi açmayı unutmayın ! İyi seyirler


Aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Türkiyeye çok geç geldi. 2018 başlarında yurt dışı lansmanı yapıldı ve yanlış hatırlamıyorsam 2018 haziranda amerikada satışa çıktı. Araç Amerikada üretildiği için Türkiyeye önce gümrük vergilerinden dolayı giriş yapamadı (S90 dan daha pahalıya geliyordu) sonrasında da covid vs. gibi sebeplerden gecikerek 3 yıl sonra geldi. Volvo çok sık tasarım değiştirmiyor. 2018 de Volvo s60 almıştım 2009da çıkan kasanın makyajlısıydı. 2 yıl içinde makyaj sonrasında da 4-5 öyle satış yaparlar ondan sonra 2030 a doğru kasa değişimi yaparlar muhtemelen :D Keşke bmw, mercedes gibi satış rakamlarına ulaşabilsede bizde istediğimiz araçları istediğimiz şekilde alabilsek. Ben s60 alırken 1.5 benzin ve 2.0 dizel şeklinde iki seçenek vardı. Donanım seçeneği de yoktu. Dizel olanlar advance Benzin olanlar da premium donanım ile geliyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu