FeaturedHaberler

Symbol’e veda; Renault Taliant Türkiye’de yerini alıyor
2021’in ilk günlerinden bu yana Renault’dan gelen yenilik haberleri devam ediyor. Yenilenen logo ve modellerin ardından, şimdi de genişleyen ürün ailesinin son temsilcisi Renault Taliant sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Her tasarımında ve teknolojisinde hayata dokunan yenilikçi anlayışı temsil eden Renault, Taliant ile B Sedan segmentine yeni bir soluk getiriyor. Renault’nun tasarım ve marka DNA’sına tamamen sadık kalan Renault Taliant, yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla ekipman, modernite ve çok yönlülük sunuyor.

“Taliant” ismi Renault’nun güçlü ve tutarlı uluslararası ürün konumlandırma stratejisini yansıtıyor. Farklı pazarlarda telaffuz kolaylığı sağlaması hedeflenen Taliant, yetenek ve başarıya da atıfta bulunuyor.

İç ve dış tasarım unsurlarıyla modern ve şık bir kimliğe sahip olan Renault Taliant’ın ön farları, Renault’nun C formundaki LED ışık imzasını ortaya koyuyor. Dış tasarımında dinamik hatlara sahip olan Renault’nun yeni B Sedan modeli, tamamen yeni ve ergonomik gösterge panelinin yanı sıra genel ambiyansı modern ve kaliteli hale getiren malzemeler içeriyor.

Renault Taliant, grubun diğer modellerinde kendisini kanıtlamış modüler CMF-B platformunda yükseliyor. Bu sayede kullanıcılarına artırılmış kalite, güvenlik ve konfor vadediyor. Verimli motor ve aerodinamik yapısı ile yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt tüketimiyle birleştiren Renault Taliant, bu sayede dikkat çeken bir fiyat-performans oranı sunuyor.  Renault Taliant’ın 2021’in ortasında Türkiye pazarına sunulması hedefleniyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Symbol’den sonra bence ilk kez dıştan yakışıklı bir araba getirmiş Renault. İçi de Clio ya da Megane gibi olacaktır tahminen. Ancak niyeyse hiçbir yerde yok fotoğrafı. Benim en sevmediğim nokta ise kesinlikle anten. Hala bu tarz antenli araba neden yapılıyor anlamıyorum. Dacia da aynısını yapmışlar köpek balığı anten opsiyon arabada. Bana kalırsa antensiz olmalı artık araçlar. Hep aerodinamik açısından iyi hem de dışarıda bir anten parçası çirkin gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu