FeaturedHaberler

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé “Yılın Tasarımı” seçildi
BMW’nin baştan aşağıya yenilenen dört kapılı coupé modeli Yeni BMW 420i Gran Coupé, Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından düzenlenen “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasında bu yıl ikinci defa verilen “Yılın Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD)’nin bu sene 7.’sini düzenlediği Türkiye’de Yılın Otomobili yarışması heyecan ve çekişme dolu bir akşama sahne oldu. 2021’de ilk defa verilen “Yılın Tasarımı” ödülü bu yıl ikinci kez konusunda uzman gazetecilerden oluşan OGD üyelerinin tasarımını beğendiği modeller için yaptığı oylamayla belirlendi. Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé, göz kamaştıran etkileyici tasarımıyla Hyundai Tucson ve Cupra Formentor’un önüne geçerek 2022’de “Yılın Tasarımı” ödülünün sahibi oldu.

Yeni BMW 420i Gran Coupé, markanın imzası niteliğinde olan ve birçok yeni BMW modelinde yekpare biçiminde tasarlanan böbrekleriyle kendini gösteriyor. Bir önceki jenerasyonuna kıyasla boyutları artan Yeni BMW 420i Gran Coupé, iç mekânda daha cömert ve çok yönlü bir yaşam alanını kullanıcısına sunuyor.

Sportif coupé tasarımını dört kapılı otomobil kullanışlılığıyla birleştiren Yeni BMW 420i Gran Coupé, Aralık ayı itibariyle Borusan Otomotiv yetkili satıcılarındaki yerini almıştı. BMW genlerine yakışır bir performansı kullanıcısına sunan Yeni BMW 420i Gran Coupé, 1.6 litrelik motoruyla 170 bg güç ve 250 Nm tork üretiyor.

Türkiye’de M-Sport tasarım seçeneğiyle satın alınabilen Yeni BMW 420i Gran Coupé, atletik görünümlü dış tasarımının yanında, standart olarak sunulan Elektrikli Cam Tavan, Isıtmalı Ön Koltuklar, Sürüş Asistanı ve Park Asistanı gibi özellikleri, üst düzey konfor ve fonksiyonellikle bir arada sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu