Haberler

Yeni MINI Aceman’ın dünya lansmanını gerçekleştirildi!
MINI, markanın gelecekteki tasarım dilini, sürdürülebilirlik stratejisini ve inovatif teknolojilerini bir arada sunan konsept otomobili Yeni MINI Aceman’ın dünya lansmanını gerçekleştirdi.

60 yıldan daha fazla geçmişe sahip MINI, Yeni Concept Aceman modeliyle dönüşmeye ve modern çağa ayak uydurmaya devam ediyor. Yeni MINI Concept Aceman, çok yönlülüğü ve çekici tasarımıyla markanın tamamen elektrikli geleceğine ışık tutuyor. MINI Cooper ve MINI Countryman modellerinde olduğu gibi Yeni MINI Concept Aceman de markayla özdeşleşen go-kart hissiyle, öncesinde hiç tadılmamış sürükleyici bir dijital deneyime ve çevre dostu olmaya odaklanıyor.

Krom Detaylar ve Deri Kaplamalar Artık Yok

MINI markasının önceki modellerinde bolca kullanılan krom detaylar Yeni MINI Concept Aceman otomobilinde tamamen kaldırılıyor. Markanın sürdürülebilirlik stratejisi doğrultusunda direksiyon, koltuk, ön konsol ve benzeri gibi alanlarda bolca kullanılan ve premium ile lüks algısını artıran detay unsurlar da yerini yüksek kalitede geri dönüştürülmüş kumaş malzemelere bırakıyor. Otomobilde yer alan ve çok işleve sahip fonksiyonel düğmeler arkadan aydınlatmalı kumaş yüzeylerin altına entegre edilerek kullanıma sunuluyor.

Yeni MINI Concept Aceman otomobilinin resmi tanıtımı Köln’de 23-28 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Gamescon Teknoloji ve Oyun Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu