FeaturedHaberler

Audi’nin ‘Küre‘ model ailesinin dördüncüsü: Audi activespher
Audi, ‘Küre-Sphere‘ konsept otomobil ailesine bir yenisini daha ekledi: Audi activesphere konsept.

Audi’nin Ağustos 2021’den bu yana tanıttığı konsept otomobil ailesi dördüncü model Audi activesphere konsept ile genişledi. Audi “sphere-küre” konseptli otomobilleriyle, yarının premium mobilite vizyonunu sergiliyor.

Audi activesphere konsept, “sphere” ailesinin diğer üyeleri gibi tamamen elektrikli olmasının yanısıra, aynı zamanda otonom sürüşe imkan tanıyacak şekilde tasarlanmış. Kullanılan teknik, özellikle iç mekanda tamamen yeni tasarımların ortaya çıkmasını ve araç içinde bulunanların zamanlarını verimli bir şekilde kullanmalarını, hatta sadece dinlenmelerine yönelik seçenekler sunmayı mümkün kılıyor.

2023’ün başında pazara sunulması planlanan Audi activesphere konsepti, hem yolda hem de arazide aktif bir yaşam tarzı için maksimum çeşitlilik sunacak. Audi’nin daha önce tanıtılan küre ailesinin üç üyesi; Audi skyphere, grandsphere ve urbansphere konseptleri Kaliforniya’daki Monterey Otomobil Haftası’nda sergilenecek.

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu