HABER Karşınızda Hyundai i30 2017

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Güncel i30'un tasarımı bence daha şık duruyor. Ülkemin şu gereksiz arabaları birbirine benzetme hastalığı yok mu beni deli ediyor. Yorum yapmak için herkes birşeyler saçmalayıp duruyor. Bazıları çok boş konuşuyor. Adamların dizaynını Alman mühendisler yapıyor. Doğal olarak araç Avrupa'daki çok satılan diğer modellere benziyor. VW, Audi, Volvo gibi markaların kompakt modellerini anımsatıyor. Biz ne kadar konuşsak boş adamlar zaten arabayı bize yapmıyor. Hyundai'yi sevsenizde sevmesenizde başarısını tüm dünya kabul etmiş bir bizim halkımız kabul etmiyor. Artık onlara her ne oluyorsa sadece boşboş saçmalıyorlar

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Bizim millet almana bayılır. Alman da aynı kasayı defalarca makyajlayıp yeni kasa diye yuttur. VW her model aynı tasarım bide VW'nin bıraktığı tasarımları gruptaki diğer markalar alıyor (Audi, Seat, Skoda) gibi. Ne taklidi arkadaşlar arabayı çizen Hyundai tasarım şefi Peter Schreyer. Biliyorsunuz eskiden VW/Audi de şef tasarımcıydı. Bence güzel olmuş. Ayrıca bence ülkemize 5 kuruş yatırım yapmayan, yıllardır aynı tasarıma sahip alman arabalarını eleştirmeniz daha uygun olur

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Bizim insanımız bir garip. Yeni çıkan hiçbir şeyi beğenmez, sahip olmadan, kullanmadan, denemeden kafasında yaşar, değerlendirir ama buraya yazıyorum, bu arabanın fiyatı biraz rekabetçi olsun, Türkiye de peynir ekmek gibi satar. Satsın da zaten. Ülkeme yatırım yapmış, kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, sosyal sorumluklarını yerine getiren bir firma. Ayrıca Şu an dünyada birbirinden esinlenmeden üretilen hangi ürün var kaldı?

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Ben beğendim güzel diğer modellere benzetenlere tavsiyem var onlarda diğer c sınıfı araçlara benziyor. Bırak olsun Avrupalı mühendisler tasarlıyor. önceki i30 üzerinden gitseler daha iyi olabilirdi sanırım ağırlık düşürememiş olabilirler

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
G.Kore 90'lı yıllarda ekonomik açıdan Türkiye'den biraz gerideydi. Günümüzde Japonya ile yarışır hale geldiler. Gelelim Hyundai meselesine..adamlar vizyon değiştirdi.. hepsi bu. siz istesenizde istemesenizde sevsenizde sevmesenizde adamlar i serilerini üretmeye ve geliştirmeye devam edecekler. ne zaman biliyormusunuz ? VW Golften daha fazla i30 satana kadar... işte o zaman belki Hyundai de bir gerileme olur.. Hyundai.. dünyanın en büyük 4. otomobil üreticisi.. bence bir kez daha düşünün.. dünyayı kasıp kavuran iphonun neredeyse tamamı g.koreli firmaların eseri.. onları küçümsemeyin.. gerçekten çok güçlüler.. tahmin edecegınızden bile güçlüler.. Bir Hyundai sahibi değilim ama adamlar bomba gibi geliyor onu biliyorum

Burakcak

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
22
8
595
Bak bu mesaj aslında sana gelmiş ama vatandaş beni sen sandı diye bana yazdı , bu arada yazdıklarını okudum gayet doğru tespitlerde bulunmuşsun arabanın ağırlığını düşürdüler ve bu arada sağlamlığını da arttırdılar sormak istediğin bişey varsa bu araba hakkında sorabilirsin bu arada mesajı aynen iletiyorum sana adaşım " Burak sen ne ayaksın koçum. Bir öyle diyorsun bir böyle. Ne dediğin belli değil. Bir eleştiriyorsun i30’u başka haberlerin altındaki yorumlarda buraya geliyorsun adam i30’u eleştirdi diye saldırıyorsun. Hyundai i30 almayı bırak bence senin ehliyetin bile yok ergenin tekisin. Liselim Buraaam. Bir de kendine aynı ip’den Emre diye yaver yapmışsın. Ahbap çavuşlar şeklinde takılıyorsun. Yapma, etme. Komik duruma düşme. Git okulunu oku yorum yapacaksan da adam gibi yap. Tutarlı ol. Millete dalaşma. Alman Japon muhabbeti yapma."

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Ben istediğimi yaparım sen benim hayatıma karışamazsın. Emre bey kim ben tanımam etmem. Bilip bilmeden cahil cahil konuşup durma. Ayrıca burada bir çocuk olan ve küçük duruma düşen biri varsa oda sensin. Git aynaya bakta kimin çocuk olduğunu daha iyi görürsün. Ben istediğim yorumu da yaparım Allah'tan başkada kimseye hesap vermem. "ADAM" olmayı da senden öğrenecek değiliz sen kimsin ki kendini ne sanıyorsun. Sen git önce kendin "ADAM" olmayı öğren

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Korkaklar gibi kod adının arkasına Burakcak arkadaş burada senden başka millete dalaşan var mı? Bak bakalım. Burak bey kim ben tanımam etmem. Saçma sapan boşboş konuşupta bir yerinizden uydurupta konuşmayın. Burakcakkk sen ne ayaksın kendini ne sanıyorsun. Sen gitte önce kendin "ADAM" ol. Millet "ADAM" olmayı senden öğrenecek değil

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İ30'un tasarımına yavaş yavaş alışmaya başladım hatta beğenmeye başladım yav gelsin de inceleyek artık çatlayacaz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İ30'un tasarımına yavaş yavaş alışmaya başladım hatta beğenmeye başladım yav gelsin de inceleyek artık çatlayacaz.
Abi insanlar beğenmemek, kötülemek için yer arıyor. Tamam tasarım özneldir bişi diyemem ama şu videodaki araç ne kadar güzel, iç-dış gayet hoş duruyor. Malzemeleri, koltukları, farları, stop lambaları v.s bence çok hoş yani. Bu aracın eski versiyonunun ağırlık dışında aman aman bir sorunu da yoktu. Bunu da düzeltmişlerse gerek konforu, gerek yol tutuşu da artmış demektir. Bence çok güzel bir araç.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Abi insanlar beğenmemek, kötülemek için yer arıyor. Tamam tasarım özneldir bişi diyemem ama şu videodaki araç ne kadar güzel, iç-dış gayet hoş duruyor. Malzemeleri, koltukları, farları, stop lambaları v.s bence çok hoş yani. Bu aracın eski versiyonunun ağırlık dışında aman aman bir sorunu da yoktu. Bunu da düzeltmişlerse gerek konforu, gerek yol tutuşu da artmış demektir. Bence çok güzel bir araç.
İçini bilemedim gelince yorum yapacam onunla ilgili ama gayet eli yüzü düzgün araba oldu eskisine göre.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İçini bilemedim gelince yorum yapacam onunla ilgili ama gayet eli yüzü düzgün araba oldu eskisine göre.
Videodan doğru bakınca malzemelerin görsel anlamdaki kalitesi bakımından bir sorunu gözükmüyor. Bagaj yeterli gibi duruyor, arka diz mesafesi keza gayet güzel duruyor, havalandırması da var. Dokunmatiğin hassasiyeti de güzel duruyor. Vites kenarları, düğmeler falan, direksiyon bakıldığında çok hoş duruyor. Kimisi ekranın konumunu beğenmeyebilir, artık o öznel bir şey ama kusursuz araç da yoktur. Eski kasanın konforundan, tutuşundan falan da memnundu insanlar. Gelince daha net belli olur ama görsel anlamda araç hiç de kalitesiz, vasat bir izlenim vermiyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,382
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ağırlık ve sürüş hissi daha güzel bir noktaya gelirse zaten eksiksiz bir hal almış olur. Muhtemelen ağırlık nedeniyle geyik testi sonuçları mevcut kasada biraz sıkıntılıydı. Yenisinde en çok sallayacağım yer arka yükleme eşiği ve yükleme eşiği hizasındaki arka sislerdir. Tam geri geri park manevrasında bir çubuğa tıklayıp çatlatmalık.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Sezgin bey burada sizden iyi ergen mi? Var bir bakın bakalın etrafınıza. Durduk yere millete çatmayın. Sen gitte önce "ADAM" olmayı öğren. "ADAM" olmayı senden öğrenecek değiliz öyle ya sen daha çocuksun ayrıca kafanda bir dünya güzel. Sen git sütünü içte yat zıbar. "Ben önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım "ADAM" mı diye" ama ben karşımda "ADAM" diye birini görmediğim için kafası bir dünya güzel cahil boşboş konuşan bir çocuk var

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
rica ediyorum bir daha yorum yazmayın. kendim rahatsız değilim. isteyen istediğini yazabilir. fakat gtepro, alfhonso ve pulusoglu ile yaptığım özel konuşmalarda sizden rahatsız olduklarını ve onların deyimiyle "haysiyetsiz trol" olduğunuzu belirttiler. ben yazdıklarınızdan rahatsız değilim dediğim gibi. fakat insanlar size sinirlenmiş gözüküyor. yakında bu sözlere maruz kalmamanız için size bunu belirtmek istedim.
bahsı gecen yazıdakı bahsedılen ben , alfhonso ve gtepro nun konu ıle alakasız oldugunu belırtır, hıcbırımız ozel mesaj yolu ıle veya baska tur mecralarca bırakın bu sekılde konusmayı , hıcbır sekılde kendısı ıle ırtıbat ıcınde olmadıgımızı belırtırım. konu hakkında geregı yapılacaktır @Berkinka

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
rica ediyorum bir daha yorum yazmayın. kendim rahatsız değilim. isteyen istediğini yazabilir. fakat gtepro, alfhonso ve pulusoglu ile yaptığım özel konuşmalarda sizden rahatsız olduklarını ve onların deyimiyle "haysiyetsiz trol" olduğunuzu belirttiler. ben yazdıklarınızdan rahatsız değilim dediğim gibi. fakat insanlar size sinirlenmiş gözüküyor. yakında bu sözlere maruz kalmamanız için size bunu belirtmek istedim.

Siz kimsiniz ? Benimle ne zaman neyi konuştunuz da özel konuşmalar olarak bahsediyorsunuz ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım