HABER Hızlı ve Öfkeli 8 13 Nisan’da Sinemalarda

sailorlock

Profesör
7 Eyl 2016
105
57
1,035
Hızlı ve Öfkeli 8 Ne Zaman Gösterime Girecek?

Otomobil yarışlarına bambaşka bir açıdan bakan ve bu işin karanlık tarafını müthiş bir yarış tutkusuyla birlikte sunmayı başaran Hızlı ve Öfkeli serisinin tüm dünyada binlerce hayranı var.

Hızlı ve Öfkeli 8, nisan ayında gösterime giriyor. Tam olarak 13 Nisan 2017’de beyaz perdede izleyebileceğimiz film, yine bolca aksiyon ve hız sunuyor. Otomobil, motor sporları tutkunları ve elbette Vin Diesel hayranları için güzel bir haber niteliğindeki Fast and Furious 8, heyecanla bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli’nin son filmi olan Fast and Furious 8’in başrollerinde Vin Diesel ve Dwayne Johnson ile dikkat çekiyor. Senaryosunu Chiris Morgan’ın yazdığı film, F. Gray Gary tarafından yönetilmiş.

20170312183058116_paul-walker-300x210.jpg

Paul Walker’i Anmadan Olmaz!

Seride Brian O’Conner’i canlandıran Paul Walker’i geçtiğimiz yıllarda kaybetmiştik. 1973 doğumlu olan yakışıklı oyuncu serinin en önemli karakterlerinden birini canlandırıyordu.
20170312183057666_hizli-ve-ofkeli-300x175.jpg

Hızlı ve Öfkeli Serisi

Macera& Aksiyon türündeki Fast and Furious’un ilk filmi 2001’de vizyona girmişti. Dünya çapında çok büyük bir hasılat yakalayan seri, ülkemizde de çok sevildi. Özellikle de otomobil tutkunları için bu seride Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterinin garaja girip muhteşem arabaları kurcalaması izlenmeye değer.

Hızlı ve Öfkeli 2001, Daha Hızlı Daha Öfkeli 2003, Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı 2006, Hızlı ve Öfkeli4 2009, Hızlı ve Öfkeli Rio Soygunu 2011, Hızlı ve Öfkeli6 2013, Hızlı ve Öfkeli67 2015, Hızlı ve Öfkeli8 2017.

Kaynak

Read the whole post here.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İsmi the fate of the furious olmamış miydi yeni filmin. Ayrıca fragmanı izledim de aksiyon %90 seviyesinde ben izlemeyeceğim şahsen ve birisi şu görüntünün izahını yapsın bana nedir bu?
AL6B80.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Artık bunun hiç bir yerinde ''Fast'' etiketi kullanılmasın ilk serilerine düpedüz hakaret olur,suyunu çıkarmışlar büyük ihtimal sinemasına gitmeyeceğim.Size söylüyorum ileriki serilerde Transporter'da oynayan kel adam düşman olmaktan çıkıp bu gruba(aile dedikleri tarafa) dahil olacak ayrıca saçma sapan bilgisayar efektlerini de bol bol göreceğiz.Bıraktım ben artık ''RUSH'' gibi film lazım bize...

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Hızlı ve öfkeli ismini kulanarak pazarlama stratejisi numara 3. Serinin 5. Filmine kadar 5 de dahil güzeldi yalnız artık saçmalama da son noktaya ulaştılar. Geriye dönüp baktığımda aklımda yalnızca ilk 5 film kalmış. 6 ve 7 yi unutmuşum hatırlamıyorum bu da zaten serinin bozulduğunun kanıtı. Halbuki o ilk 5 film en ince ayrıntısına kadar aklımda. Keşke top gear ekibe sadık kaldığı gibi filme sadık kalsalardı para herşey değil bu hayatta.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Bu arada bazıları 5 i seriden uzak görüyor fakat ben onu da fazlasıyla beğeniyorum hatta Tokyo ve 1 in anısı hariç on numara filmdi. Başındaki kovalama ve otobüsü devirmek olsun sonuna doğru Challenger ve zirhlilarla yapılan görsel şölen olsun aynı zamanda zeka ve seyirciyi şaşırtma açısından da on numara idi. Harbi güzel filmmiş.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım