HABER LPG'ye 8 kuruş zam

aliserdar

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
143
104
1,085
28
LPG fiyatlarına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 8 kuruş zam yapıldı.

Buna göre; İstanbul ve İzmir’de litresi 2,52 liradan 2,60 liraya, Ankara’da ise litresi 2,49 liradan 2,57 liraya çıkacak.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösterebiliyor.

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Bu biraz tuhaf,
Çünkü, Tuzladan - Küçükyalıya kadar 2,12 den 2.22 liraya kadar gördüm.
Avcılarda birtane aygaz var 1.92 civarına satıyordu. en çok 2.02 falan olmuştur. oradaki fiyatları görünce çıldırıyorum. acaba arabayı satıpğ birtane tüplü birtane de scooter mı alsam. bu ara vergilerden dolayı çok öfkeliyim.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Avcılarda birtane aygaz var 1.92 civarına satıyordu. en çok 2.02 falan olmuştur. oradaki fiyatları görünce çıldırıyorum. acaba arabayı satıpğ birtane tüplü birtane de scooter mı alsam. bu ara vergilerden dolayı çok öfkeliyim.

Olmaz cupra senin sembolüm. Seni petrol fiyatlarından kaybetmek istemeyiz. Sen böyle lazımsın.

Emre Berk Simsek

Yönetim
Editör
Moderatör
7 Eyl 2016
3
4
545
Belirtilenler tavan fiyatlar; LPG ve motorinde sürümden kazanan firmalar fiyatları çekiyor aşağı; şu an 2.0 tl'ye LPG satan yerler var. Benzinde durum farklı, sürüm daha az, üst sınırdan satıyor firmalar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım