HABER Intercity Megane Cup | VLOG

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@sinan Hocam 160'lık dizel ünite binek araçlara koyulan üniteden mi ? Herhangi bir farklılığı veya modifikasyonu var mı bineklere göre ? Eğer bineklere koyulan versiyonsa piyasada bulunan dizel ünitelere göre ufak da olsa bir kıyaslamasını yapabilir misin rica etsem. Bu motoru oldukça merak ediyorum.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
130'luk motorun 160'lığa çıkarılması Renault'ya ve bu işlemi yapan firmaya çok iyi bir bilgi birikimi sağlayacaktır. Standart araçlarda olabilecek hatalar, zayıf noktalar pist koşullarında hızlandırılmış bir şekilde ortaya çıkacaktır sanırım. Bu da müşterinin işine gelen bir durum olur.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Birde bu araçların işleri bittikten sonra satıldığını düşünmüyorum ama ne oluyor bu araçlar ? :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Bide neden Renault ben onuda anlamıyorum.
ben izlerken içimden civic rs düz vites olsa süper olurdu dedim belki bi gün onuda yaparlar zaten burada üretiliyor
Birde bu araçların işleri bittikten sonra satıldığını düşünmüyorum ama ne oluyor bu araçlar ? :)

her sene yarışma var zaten kullanılıyorlardır

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
ben izlerken içimden civic rs düz vites olsa süper olurdu dedim belki bi gün onuda yaparlar zaten burada üretiliyor

her sene yarışma var zaten kullanılıyorlardır
İyide belli bir ömürleri var illaki yenilenmeleri lazım , Dünyanın 3. Pistiyiz diyorlar pist olarak öyleyse eğitim gibi konulardada öyle olmaları gerekir .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım