HABER Volvo ehliyet gerektirmeyen coupesini tanıttı

utku

Asfalt Kurutucu
Moderatör
26 Kas 2016
6
10
595
Volvo ‘nun yeni coupesi yolda.

Volvo yeni videosu ile yakında yollara çıkacak olan coupesini tanıttı. Volvo’nun yeni modellerinin karakteristik özelliği halini alan Thor’un çekici ile başlayan video beklenenden çok daha farklı bir modeli ortaya çıkardı. Kompakt sınıfta yeni bir modeli tanıtması beklenen İsveçli firmanın efsanevi P1800’e bir varis ataması beklenirken, videonun devamında izleyenleri tam ters köşe yatırıyor.

Yeni coupe oldukça genç bir kitleyi hedefliyor.

Videonun devamında öğrendiğimiz üzere bu yeni coupe aslında 1 ile 3 yaş arasındaki; geleceğin otomobil tutkunlarına hitap ediyor. Volvo Rider Concept XC Coupe görünümüne sahip olan minik otomobil 10 dakika sonra otomatik kapanan led ön ve arka farlara sahip. Ayrıca ortalıkta dolaşan minik sürücünün yeterince gürültü çıkarmasını sağlayacak bir de kornası var. 176 dolardan satışa sunulan minik coupe gümüş ve çarpışma testi turuncusu ile alınabilecek.

1 arasında 7

İsveçli firma hakkında daha fazla haber için tıklayınız.

Read the whole post here.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benim oldu valla. Mahallede ne hava yapardım ya. Bide iki ileri bir geri vitesliydi. O dönemin en pahalilarindandi bide yanlış hatırlamıyorsam Jeep lisanslıydı. Fakat o zaman şunu anladım ki kızlar arabaya gelmiyormuş :(.
Sen küçükten çıtayı en yükseğe koymuşsun.. Biz tahtaya bilya çakar yokuştan aşağı salardık kendimizi :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Sen küçükten çıtayı en yükseğe koymuşsun.. Biz tahtaya bilya çakar yokuştan aşağı salardık kendimizi :D
Valla allah affetsin arabama bişey olacak diye kimseyi bildirmiyordum. Arabamı babamın sattığı gün ne ağlamıştım varya tahmin edemezsin. Çocukluk işte gerçi benim gerçek arabam olsaydı da çok acil bir durum hariç vermezdim herhalde.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla allah affetsin arabama bişey olacak diye kimseyi bildirmiyordum. Arabamı babamın sattığı gün ne ağlamıştım varya tahmin edemezsin. Çocukluk işte gerçi benim gerçek arabam olsaydı da çok acil bir durum hariç vermezdim herhalde.
Yanımdayken kullandırdığım 3 tane çocukluk arkadaşım var. Onlara yanımdayken kullandırdığım oldu ama onun haricinde al git gibi şeyleri ben de yapmam. Araba konusunun şakası yok. Çocukken de verirdim sanırım ama çok sevdiğim birine ancak.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yanımdayken kullandırdığım 3 tane çocukluk arkadaşım var. Onlara yanımdayken kullandırdığım oldu ama onun haricinde al git gibi şeyleri ben de yapmam. Araba konusunun şakası yok. Çocukken de verirdim sanırım ama çok sevdiğim birine ancak.
Bende illaki bir tur verirdim ama her zaman değil ayda yılda bir çok sevdiğim arakadaşım gelince yoksa vermezdim çünkü canımdan kıymetli gelirdi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende illaki bir tur verirdim ama her zaman değil ayda yılda bir çok sevdiğim arakadaşım gelince yoksa vermezdim çünkü canımdan kıymetli gelirdi.
Ben genelde arkadaşlığımın bozulacağını düşündüğüm için vermiyorum. Bir de tabii gider birine çarpar ya da kendine zarar verir vicdan azabı çekerim diye. Bu mevzular insanların arasını açmada birebir çünkü.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
o bile lükstü, bilyalı vardı benim. Ona da araba falan çıkar diye bindirmezlerdi pek :)
O zamanlarda orta halli oldugumuzu kanitlamislar vallahi. Hayat ne degisik ama sen pedal ben elektrikli baskasi bilyali hayal eder. Hayatta boyle aslinda herkes birbirine imrenir ama en onemli sey surada yakalamaya calistigimiz dostluk , saglik ve aile .

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şimdiki gençlerin bazıları bunu bilmezler, bizim akülü arabamız buydu işte.. Bu elektrik süpürgesinin kırmızı kısmını çıkarır alt kısmının içine oturur yokuştan aşağı salardık kendimizi. Süpürgenin tekerleklerini kırdık diye az dayak yemedik ama vazgeçmezdik de :D Bizim akülü araba bu işte :D
b2904fcc436c82dd56c5adf81e838a4c.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Şimdiki gençlerin bazıları bunu bilmezler, bizim akülü arabamız buydu işte.. Bu elektrik süpürgesinin kırmızı kısmını çıkarır alt kısmının içine oturur yokuştan aşağı salardık kendimizi. Süpürgenin tekerleklerini kırdık diye az dayak yemedik ama vazgeçmezdik de :D Bizim akülü araba bu işte :D
Ekli dosyayı görüntüle 5944

bunun tekerleri de kırılmaya bahane arıyodu afsfsfsf :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım