HABER Benzin ve motorine zam

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Brent 51,77 USD olmuş, umutlar Putin reyizde.
Brent petrol olayıyla ilgili birşeyler okudum şimdi, pek birşey anlayamadım ama sanırım bizi etkilemiyor. Etkiliyorsa eğer grafikteki o kadar dalgalanmaya rağmen bizde ki fiyatlar neden hep dimdik yükseliyor ? Kandırılıyor muyuz nedir ? :)

IMG_20161006_202518.JPG

Şuan 52.52.

Son düzenleme:

heyv18

Profesör
7 Eki 2016
76
54
1,010
Ne istemezi ya benzinin rafineriden cikisi 1.2 lira boyle sey mi olur hadi vergiyi koy 2.8 dagitimicida koysun 3 lira ama yok devlet illaki halka kokune kadar koyacak biz iki itiraz etmedikce bu devran boyle donecek zannedersin isvicrede yasiyoruz dunyainin en pahali benzini dunyanin en pahali sebze meyvesi vs vs vs nereye kadar offf off

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Brent petrol olayıyla ilgili birşeyler okudum şimdi, pek birşey anlayamadım ama sanırım bizi etkilemiyor. Etkiliyorsa eğer grafikteki o kadar dalgalanmaya rağmen bizde ki fiyatlar neden hep dimdik yükseliyor ? Kandırılıyor muyuz nedir ? :)

Ekli dosyayı görüntüle 775
Şuan 52.52.
Usd nin aşırı yükselmesi iyi bir bahane oldu ve brent petrol aşağı doğru eğilim gösterirken bizde ciddi bir düşüş yaşanmadı. Ancak yukarı çıktığı her 5 usd de bir biz de 5 5 kuruş zam yeriz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım