HABER Dacia Duster EDC | İlk Sürüş

otomuhendis

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
9
7
595
bu ilk sürüş güzel olmuş. Geçen sefer biraz ağır eleştirdim ama sinan reyiz bu sefer daha bir güzel ve planlı olmuş. Güzel tutturmuşsun tebrikler. Muhiplede bir beraber test yada sohbet yapın çok özledik o panpa muhabbetinizi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bu ilk sürüş güzel olmuş. Geçen sefer biraz ağır eleştirdim ama sinan reyiz bu sefer daha bir güzel ve planlı olmuş. Güzel tutturmuşsun tebrikler. Muhiplede bir beraber test yada sohbet yapın çok özledik o panpa muhabbetinizi.

320d geliyor Muhip reisin susmak bilmediği :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,998
7
51,297
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi araba durmuyor yanlız, bana mı öyle geldi?
İnceleme boyunca zemin sıkıntılıydı gibi geldi bana. Hatta bir arada yeni yağmur yağmış diye bahsettiği zemin türü sanırım o sırada üzerinde gittiği yolu tasvir ediyordu.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yalnız 1.5 dci edc 90bg gtline clio 89k,1.4 tdi dsg style fabia 86k olduğunu düşününce bu arabanın fiyatı harika!

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Duster her şeyiyle mükemmel bir otomobil.4X4 alırsanız arka süspansiyon bağımsız oluyor.Konfor ve yol tutuş konusunda 1 veya 2 tık öteye gidecektir.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Duster her şeyiyle mükemmel bir otomobil.4X4 alırsanız arka süspansiyon bağımsız oluyor.Konfor ve yol tutuş konusunda 1 veya 2 tık öteye gidecektir.

Bağımsız süspansiyon her zaman konfor ve yol tutuş anlamında iyi demek olmuyor. Mesela i30'da bağımsız varken Peugeot 308 ve Opel Astra'da torsiyon var ve sürüş disiplinleri çok daha iyi. Fiat Egea'da da bağımsız var mesela :)

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Ben açıkçası çok satacağını düşünmüyorum EDC'li Duster'ın.

Duster'ın alıcı kitlesi büyükşehir değil tam aksine Anadolu insanı. Özellikle tarımcılığın büyük uğraş olduğu Anadolu şehirlerinde büyük şehirlerde gördüğünüzden daha çok Duster görürsünüz ki zaten Sinan'ın da bahsettiği gibi rahatlıkla dağa taşa vurabiliyorsunuz aracı. Sıfır araba satışını, özellikle dizel&otomatik satışını sürükleyen şehirler ise trafiğin yoğun olduğu büyük şehirler. Bu kitlenin de 80bin TL verip bu otomobili alacağını pek düşünmüyorum.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben açıkçası çok satacağını düşünmüyorum EDC'li Duster'ın.

Duster'ın alıcı kitlesi büyükşehir değil tam aksine Anadolu insanı. Özellikle tarımcılığın büyük uğraş olduğu Anadolu şehirlerinde büyük şehirlerde gördüğünüzden daha çok Duster görürsünüz ki zaten Sinan'ın da bahsettiği gibi rahatlıkla dağa taşa vurabiliyorsunuz aracı. Sıfır araba satışını, özellikle dizel&otomatik satışını sürükleyen şehirler ise trafiğin yoğun olduğu büyük şehirler. Bu kitlenin de 80bin TL verip bu otomobili alacağını pek düşünmüyorum.
1. kitlesi dediğiniz gibi dağa taşa vurmak için alanlar ama 2. kitlesi de bayanlar ve ben bir tane bayanın arabanın iç malzeme kalitesine taktığını görmedim genelde az yaksın yerden yüksek olsun parkı kolay olsun ve ferah olsun isterler ki bu araba bence fiyatını düşününce bunları çok iyi yapıyor.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
1. kitlesi dediğiniz gibi dağa taşa vurmak için alanlar ama 2. kitlesi de bayanlar ve ben bir tane bayanın arabanın iç malzeme kalitesine taktığını görmedim genelde az yaksın yerden yüksek olsun parkı kolay olsun ve ferah olsun isterler ki bu araba bence fiyatını düşününce bunları çok iyi yapıyor.

Doğrudur ama hiç Duster kullanan bayan da görmedim. Bayanlar zaten aracın dizel otomatik olmasına da takılmıyorlar pek :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım