HABER Dodge Challenger SXT | TEST

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul
  • Motor: 3.6-litre V6 Pentastar
  • Güç: 305 HP @ 6350 d/d
  • Tork: 363 Nm @ 4800 d/d
  • Şanzıman: 5-ileri tork konvertörlü
  • 0-100 km/s: 6.8 sn
  • Son hız: 230 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 11 litre/100 km
  • Ağırlık: 1735 kg
  • Bagaj hacmi: 460 litre
+ Retro tasarım
+ Motor
+ Kullanışlılık

Malzeme kalitesi
Şanzıman
Görüş açıları

1 arasında 11

Read the whole post here.

vwccburak

Asfalt Kurutucu
26 Ara 2016
2
4
545
mustang,camaro ve bu araç arasında geçmişe en iyi gönderme yapan ve orijinal tasarıma en sadık kalan araç Challenger gerçekten ama yeni kasanıni ağırlık,şanzıma ve motor konusunda iyileştirme gerekiyor. iç mekan makyajlı kasada nerydese baştan tasarlandı.viteste,yeni makyajlı 2018 mustang ve 2017 camaro 10 ileriye geçti, yeni Challenger da aynısı olması gerekir,motor 2002den kalma v6 pentastar çok demode. yeni mustange turbo geldi,yeni camaroya gelmedi,bakalım bu yenı araç da olucak mı? ayrıca araç ilk 300 c kasanın altyapısını dolasıyla w210 dedıgımız 1995-2002 Mercedes e class ye benzeşiyor.altyapı baya eski aslında,ama baya karizmatik bir araç,yasadıgım ülkede ikinci el ederi ,2.el Toyota gt86yla aynı seviyede,gt86ın yol tutuş becerisi ,challengerın da agır abi havası başka tabii.herkesin zevki başka.

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Challenger ile özdeşleşmiş bir film için Vanish Point tavsiye ederim. Bide bunun modern uyarlaması var :)

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
@bedirhan. ve @anl_akl ye katılıyorum.Japon ve Almanların neden tutulduğunu anlamak için videoyu izlemek yetiyor.Amerikan ''Muscle'' araçlarında tek sevdiğim özellik nispeten ucuz fiyata(avrupa hot hatch) kilolarca beygir gücü, konfor veriyor.Gerisi ofsayt...Yani amerikanların pop.su sığacak diye ben yol tutuştan ve hafiflikten niye ödün vereyim onlar zayıflasınlar bir zahmet...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım